03.05.2014 Обласний конкурс «Дніпрова хвиля»

4-0

3 травня відбувся обласний конкурс баяністів та акордеоністів шкіл естетичного виховання ім. Валерія Путренка «Дніпрова хвиля».

Наші учні — Чучко Денис ІV кл. отримав ІІ місце (кл. викл. Супрунова А.І.) та Дьомкін Артем І кл. отримав диплом «Надія виконавського мистецтва» (кл. викл. Сергеєвої В.П.). Читать дальше про03.05.2014 Обласний конкурс «Дніпрова хвиля»

29.04.2014 «Концерт класса учащихся преподавателя Козачка Е.А.»

конц класса29 апреля 2014 года состоялся концерт класса преподавателя Козачка Евгения Александровича. Зрители услышали игру на разных духовых инструментах: блокфлейта, кларнет, саксафон, флейта и труба. В концерте так же принимал участие ансамбль домристов (руководитель Бережная С.В.).Среди участников концерта были дети, которые впервые играли на сцене, но были и те, которые постоянно принимают участие в концертах школы, конкурсах и фестивалях. В завершении концерта прозвучала композиция в исполнении Козачка Е.А. Ш.Секунда «Для меня ты прекрасна».

Читать дальше про29.04.2014 «Концерт класса учащихся преподавателя Козачка Е.А.»

25.04.2014 «Звітний концерт 2013-2014 учбового року»

отчетный25 квітня у Генічеській школі естетичного виховання відбувся звітний концерт 2013-2014 учбового року, який був приурочений до 200-річчя з дня народження великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

  До поки сонце – житиме земле,

  Яка Шевченка світові явила.

  Гримітимуть, як вдари коваля,

  Його слова і правди сила.

 На початку урочистого концерту пролунала пісня на вірші Т.Г.Шевченка «Бандуристе орле сизий» у виконанні хору працівників закладів відділу культури (соліст – Ю.Непомящий, керівник хору Н.Набока).

 У цей святковий вечір учні та викладачі школи подарували своїм слухачам багато українських народних мелодій, пісень на вірші кобзаря, та інструментальних творів з репертуару композиторів класиків та композиторів сучасників. Майже всі учні школи брали участь у цьому концерті. Були виступи ансамблів великих та малих форм. Це дуети і тріо, інструментальні та вокальні ансамблі, хори молодшої та старшої групи учнів, хореографічні ансамблі. Читать дальше про25.04.2014 «Звітний концерт 2013-2014 учбового року»