У Генічеській ШЕВ пройшло засідання районного методичного об`єднання

18  січня на базі Генічеської ШЕВ пройшло засідання районного методичного об`єднання викладачів шкіл естетичного виховання. У його роботі прийняли участь викладачі оркестрового та теоретичного відділів Генічеської, Риковської, Новоолексіївської ШЕВ.

Методичну доповідь з елементами уроку  на тему: «Інтерпретаторське середовище, яке сприяє становленню  скрипаля – початківця» підготувала директор, викладач вищої категорії Риковської ШЕВ А.Р. Камбурова. На прикладі роботи з учнем 5 класу Еміратлі Рустемом викладач Новоолексіївської ШЕВ Х.Р. Еміратлі представила методичну розробку на тему: «Вивчення позицій та переходів під час гри на скрипці».

Проблематику вітчизняного саксофонного педагогічного репертуару розкрив викладач вищої категорії Риковської ШЕВ О.М. Кіт. Методичну доповідь на тему:«Інтонування, фразування та почуття форми у п’єсах  різного характеру» представив викладач вищої категорії  Генічеської ШЕВ Є.О.Козачок. Присутні з задоволенням вивчили досвід роботи директора, викладача Новоолексіївської ШЕВ Ю.В. Непомящего, який  на прикладі заняття з учнем Непомящим Данилом розкрив  тему: «Удосконалення технічних навичок при грі на трубі». У цей день відкритий урок провів викладач Генічеської ШЕВ Д.Ю. Шроб, який продемонстрував разом з учнем першого класу Сейтвелієвим Арсланом роботу з початківцями у класі духових інструментів.

Методичну доповідь на тему: «Розвиток гармонійного слуху учнів на заняттях з сольфеджіо» представила викладач вищої категорії, завідуюча теоретичним відділом Генічеської ШЕВ Г.І. Солоп. Роботу над художнім твором разом з ученицею 5 класу Курдюк Єлизаветою провела  старший викладач, завідуюча оркестровим відділом Генічеської ШЕВ Л.О. Сердюк.

Такі форми роботи сприяють обміну досвідом та підвищенню педагогічної майстерності  викладачів шкіл естетичного виховання Генічеського району.

IMG_1160
IMG_1166
IMG_1168
IMG_1171
IMG_1175
IMG_1179
IMG_1182
IMG_1152
IMG_1154

 

IMG_1155
IMG_1188
IMG_1192

 

IMG_1196

 

IMG_1202

 

IMG_1204

 

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *