Відбувся ІІ обласний фестиваль юних талантів «Зіркова веселка»

30 квітня в місті Херсон в кіноконцертному залі «Ювілейний» пройшов  ІІ обласний фестиваль юних талантів «Зіркова веселка», в якому прийняли участь учні 32 шкіл естетичного виховання Херсонської області. Це були переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних  музичних конкурсів і фестивалів та дебютанти, які тільки розкривають свої музичні таланти.

Наш район представили більше 50 учнів Генічеської, Новоолексіївської та Риковської  ШЕВ. Юні таланти мали змоги показати свої музичні, вокальні, танцювальні  здібності на самій великій сцені Херсонської області і здивувати слухачів своєю майстерністю.                                                                                                                                 

Усіх присутніх  вітала  начальник обласного управління культури Світлана Думинська, яка зазначила, що цей фестиваль другий рік поспіль проводиться за  ініціативою директора  обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Олени Радової. Вона побажала  всім миру і подальшого творчого зростання.

Традиційно на Херсонщині проходять конкурси: «Зимові візерунки», «Херсонський Первоцвіт», «Таврійське розмаїття», «Каховка запрошує», «Весняні дзвіночки», «Дніпрова хвиля». Саме їх лауреати і виступали на сцені «Ювілейного» під час гала –концерту. Серед  його учасників були і  представники Генічеського району: вокальний ансамбль «Тоніка» (керівник Т.М. Мартинець),  ансамбль духових інструментів «Lelrof» ( викладач Є.О. Козачок), інструментальний ансамбль «Світанок» (керівник Ю.В. Непомящій ) та його соліст Рустем Еміратлі (керівник Х.Р. Еміратлі), ансамбль скрипалів (керівник С.Е. Кєшфедінова), хореографічний колектив «Емінє» (керівник С.С. Емірасанова).

Колективи були відзначені дипломами та статуетками, які їм вручили викладачі Херсонського музичного училища та діячі культури і мистецтва, які оцінювали виконавську майстерність  учнів на обласних конкурсах на протязі навчального року. Завершився гала-концерт феєрверком.

Директор  обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Олена Радова зазначила, що цей фестиваль вже став традиційним і в наступному році на цей сцені виступить  ще більше талановитих дітей Херсонщини.

Ця поїздка відбулася завдяки підтримці відділу культури Генічеської РДА та батьків.

IMG_2118

IMG_2055

IMG_2067

IMG_2083

IMG_2085

IMG_2089

IMG_2092

IMG_2097

IMG_2110

 

Автор записи: ГМШ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *