У Генічеській ШЕВ пройшов сольний концерт «Вітер змін»

17 травня в Генічеській ШЕВ пройшов сольний концерт випускниць вокального відділу Тетяни Кот та Анастасії Баранової під назвою «Вітер змін». Він став значною подію в життя дівчат та підсумком  їх навчання на вокальному і фортепіанному відділах.  Концерт був насичений цікавими номерами, які супроводжувалися згадками про роки навчання в школі та перемоги цих учениць на конкурсах і фестивалях різного рівня.

Анастасія Баранова займалася академічним вокалом, а Тетяна Кот – естрадним. Кожен їх виступ супроводжувався оплесками слухачів.  Від імені батьків Євгенія Баранова подякувала педагогічному колективу школи за розкриття талантів випускниць. Дівчатам прихильники їх творчості подарували квіти. А викладачі — Наталя Олександрівна Толчева і  Тетяна Миколаївна  Мартинець  сказали теплі слова і вручили  випускницям на задку про школу свої подарунки.

 На протязі багатьох років Тетяна Кот співала у складі вокального ансамблю «Тоніка». Його учасники підготували пісню про випускницю зі своїми побажаннями. Вечір був дуже душевним і присутні не утримували свої сльози, особливо коли випускниці дякували викладачам: Тетяні  Миколаївні Мартинець, Наталі Олександрівні Толчевій, Валентині Яківні Лущан, Наталі Володимирівні Сузанській, Ользі Анатоліївні Шкроб, Тетяні Анатоліївні Тупік, концертмейстеру Віталію Геннадійовичу Гетьману та дирекції школи. Тетяна та Анастасія зуміли підібрати особливі слова для кожного з викладачів.

Усі присутні побажали Тетяні та Анастасії продовжити навчання в музичному училищі і всі з великим задоволенням будуть чекати на їх сольні концерти в рідній школі.

IMG_3267

IMG_3274

IMG_3296

IMG_3302

IMG_3310

IMG_3340

IMG_3365

IMG_3375

IMG_3378

IMG_3380

IMG_3397

IMG_3407

IMG_3416

IMG_3420

IMG_3430

Автор записи: Сlarinetto

1 мысль про “У Генічеській ШЕВ пройшов сольний концерт «Вітер змін»

    Павел

    (22/05/2017 - 17:29)

    Здравствуйте! Огромнейшая просьба, хоть как нибудь анонсировать подобные мероприятия. Местные жители узнают о подобных вечерах, уже после из завершения, с информации размещенной на сайте Нового Визита.
    Спасибо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *