Викладачі Генічеської ШЕВ прийняли участь в роботі РМО та майстер — класах

25-26 жовтня на базі Генічеської ШЕВ пройшло засідання районного методичного об`єднання.У його роботі прийняли участь викладачі Генічеської, Риківської та Новоолексіївської ШЕВ.

Методичну розробку на тему: «Перша зустріч з фугою І.С. Баха» підготувала викладач- методист Генічеської ШЕВ І.В. Міжура.

Під час відкритого уроку викладач Риківської ШЕВ Д.І. Мойсеєнко, на прикладі учениці ІІІ класу Катерини Геращенко, показала , як працювати над звуком в різнохарактерних творах в молодших класах.

Для викладачів вокального відділу методичну доповідь за темою: « Інновації в методиці навчання вокально-естрадної техніці співу дітей» зробила викладач Новоолексіївської ШЕВ Г.В. Артемонова.  

За підсумками засідання були надані методичні рекомендації для практичного використання викладачам шкіл естетичного виховання Генічеського району.

IMG_3133

IMG_3140

IMG_3136

IMG_3148

IMG_3153

IMG_3157

IMG_3154

IMG_3163

IMG_3161

27 жовтня  викладачі Генічеської ШЕВ — Жернова Л.М., Шкроб О.А., Лущан В.Я. прийняли участь в майстер – класі, який провела викладач вищої категорії Каховської школи мистецтв Нечитовської О.А. за темою: « Особливості роботи над поліфонічними творами в класі фортепіано». Семінар – практикум проходив на базі Каховської школи мистецтв.

Його метою є впровадження інноваційних методів та прийомів для розвитку поліфонічного мислення та поліфонічного слуху під час роботи над поліфонічними творами в класі фортепіано для учнів шкіл естетичного виховання.

IMG-5ec2127174c5fa4f354f432e5975b14f-V

28 жовтня в м. Херсон пройшов майстер – клас за темою: «Робота над творами  a`capella на заняттях з хорового класу в початкових мистецьких закладах»  для викладачів вокально – хорових відділів шкіл естетичного виховання області. Його провела завідувач ЦК «Хорове диригування» КВНЗ «Херсонське музичне училище» Волгірєва Т. І.. В роботі майстер –класу прийняли участь викладачі Генічеської ШЕВ – Набока Н.Д. та Затона Ю.В..

Такі заходи дають змогу підвищити рівень кваліфікації викладачів вокально-хорових відділів та обмінятися досвідом між фахівцями названого напрямку діяльності.

DSCF4630

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *