У Генічеській ШЕВ пройшло засідання РМО

31 січня на базі Генічеської ШЕВ пройшло засідання районного методичного об’єднання викладачів шкіл естетичного виховання. На ньому свою методичну доповідь з елементами показу за темою: « Розвиток навичок читання нот з листа у учнів молодших класів», на прикладі роботи з ученицею ІІ класу Софію Довгою, представила старший викладач, спеціаліст вищої категорії, завідувач фортепіанним відділом Генічеської ШЕВ Л.М.Жернова.

IMG_3239

IMG_3240

IMG_3268

IMG_3271

IMG_3265

Відкритий урок за темою: «Етюди К.Черні. Від  ор.599 до ор.740» провела викладач Генічеської ШЕВ, спеціаліст вищої категорії Н.Д.Набока. У цьому їй допомагали  учениці – Семенець Еріка ( ІІ кл.), Белічко Олександра ( ІІІ кл.), Абрамянцева Діана (V кл.). Також методичну доповідь «Роль і місце ансамблевого музикування на початковому етапі гри на фортепіано» підготувала викладач, завідувач фортепіанним відділом Риковської ШЕВ Л.Л.Гапієнко.

IMG_3290

IMG_3282

IMG_3287

IMG_3285

Відкритий урок для викладачів народного відділу провела викладач Генічеської ШЕВ С.В.Козачок, яка, на прикладі роботи з ученицею ІІ класу Вікторією Перепросовою, розкрила тему: « Особливості роботи над розвитком технічних навичок учня – домриста».

IMG_3275

IMG_3244

IMG_3245

Відкритий урок для викладачів оркестрового відділу за темою: «Робота над крупною формою» підготувала викладач Риковської ШЕВ С.Е. Кешфедінова. Вона поділилася своїм досвідом і продемонструвала разом з ученицею ІV класу Булюк Ангеліною як працювати над концертом.

IMG_3258

IMG_3256

IMG_3250

Відкритий урок провела старший викладач, спеціаліст вищої категорії, директор Риковської ШЕВ А.Р. Камбурова. Вона, на прикладі учня І класу Емірасанова Мустафи, розкрила тему: «Основи постанови скрипалів дошкільного віку».

IMG_3261

IMG_3259

IMG_3264

Методичну доповідь «Володіння звуком- основа виконавської майстерності» представила викладач Генічеської ШЕВ О.Р.Козачок.

IMG_3252

Такі форми роботи сприяють обміну досвідом та підвищенню педагогічної майстерності викладачів шкіл естетичного виховання Генічеського району.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *