У Генічеській мистецькій школі відбулося засідання РМО

23 січня на базі Генічеської мистецької школи відбулося засідання РМО.

У його роботі прийняли участь викладачі оркестрового, народного, фортепіанного, теоретичного відділів Генічеської мистецької школи, Риковської та Новоолексіївської ШЕВ.

Під час відкритого уроку викладач фортепіанного відділу Риковської ШЕВ Віліляєва Г.Ю., на прикладі учениці ІІ класу Рондарь Надії, показала як працювати над різнохарактерними п’єсами в молодших класах.

Відкритий урок провів і викладач Риковської ШЕВ Кіт О.М. Він, на прикладі роботи з ученицею 6 класу Кіт Варварою, розкрив тему: « Й.С.Бах. «Арія» з оркестрової сюїти № 3 D- dur».

Директор Риковської ШЕВ Камбурова А.Р. поділилась своїм досвідом роботи з викладачами оркестрового відділу. Вона на відкритому уроці, на прикладі  роботи з ученицею 4 класу Еміросановою Еміне, розкрила тему: «Робота над творами крупної форми».

Відкритий урок на народному відділі провела викладач Генічеської мистецької школи Козачок С.В., яка , на прикладі роботи з ученицею 4 класу Перепросовою Вікторією, розкрила тему: «Порозуміння артикуляції як музично-художнього явища».

Методичну доповідь за темою: «Виховання музичного слуху учнів на уроках сольфеджіо» представила викладач Генічеської мистецької школи Солоп Г.І..

Також для викладачів теоретичних дисциплін була представлена методична доповідь за темою: «Використання інформаційних комп’ютерних технологій на уроках «Музичної літератури»», яку підготувала викладач Генічеської мистецької школи Кальницька В.М..

Такі форми роботи сприяють підвищенню педагогічної майстерності викладачів музичних шкіл Генічеського району.

IMG_5409

IMG_5412

IMG_5417

IMG_5419

IMG_5427

IMG_5437

IMG_5445

IMG_5449

IMG_5457

IMG_5460

Автор записи: ГМШ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *