У Генічеській мистецькій школі відбувся вечір, присвячений творчості Глієра

22 лютого у залі Генічеської мистецької школи відбувся літературно-музичний вечір «Рейнгольд Глієр: особистість, творчість, стиль», який підготували та провели викладачі цього навчального закладу – Наталя Володимирівна Сузанська та Інна Валеріївна Міжура.

Захід розпочався зі слів: « Композитор ніколи  не писав літопис свого життя в мистецтві. Його сповіддю стала музика, в якій він висловив свій особистий світ любові, світ людяності». Рейнгольд Глієр створив  понад 500  музичних творів в різних жанрах. Кожен його твір – це як мотив світла, радості, неповторних музичних картин. На протязі вечора слухачі дізналися багато цікавої інформації про творчу біографію композитора, а завдяки юним музикантам його відомі твори набули нового забарвлення та образно-емоційної наповненості.

У цей день на сцені виступали: Кирило Дригула, Поліна Головко, Софія Триказюк (викладач Захарченко Т.А.), Ірина Сергеєва (викладач Лебедєва Є.Г.), Блінічкіна Єлизавета, Марія Харламова (викладач Сузанська Н.В.), Софія Сафронова, Ксенія Сергєєва (викладач Міжура І.В.), Єлизавета Курдюк (викладач Сердюк Л.О., концертмейстер Гетьман В.Г.), викладач – Юлія Вольська (концертмейстер Міжура І.В.).

Вокальні та інструментальні твори у їх виконанні окреслили  широку панораму творчості композитора та зуміли розкрити його багатий внутрішній світ.

Приємно відзначити доброзичливу реакцію слухачів, які зустрічали юних музикантів щирими оплесками.

Саме такі заходи сприяють збереженню культури та духовної спадщини попередніх поколінь.

IMG_0014

IMG_0016

IMG_0018

IMG_0020

IMG_0022

IMG_0025

IMG_0029

IMG_0032

IMG_0035

IMG_0037

IMG_0043

IMG_0052

IMG_0053

IMG_0057

IMG_0058

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *