Вокалісти Генічеської мистецької школи привезли нагороди з Міжнародного фестивалю-конкурсу

З 2015 року в Києві проходить Міжнародний фестиваль-конкурсу «Країна єднає світ», який збирає учасників з різних куточків нашої держави.

Цей мистецькій захід дає змогу проявити свої таланти дітям та дорослим в різних жанрах: «Вокал», «Хореографія», «Інструментальна музика», «Театр», «Цирк». Оцінюють майстерність конкурсантів відомі в Україні  викладачі вищих навчальних закладів, Заслужені діячі мистецтв, артисти театру та кіно.

Протягом 23-24 лютого глядачі з великим задоволенням зустрічали нові таланти на сцені і щиро вітали переможців фестивалю-конкурсу. Приємно, що серед них були і представники Генічеської мистецької школи. Так, викладач цього навчального закладу Еміне Зіадінова, виступаючи в номінації «Авторська пісня», отримала диплом І ступеня, а її учениця Анна Соловйова у номінації «Вокал» —  диплом ІІІ ступеня. Крім цього у них була можливість поспілкуватися з членами журі і отримати від спеціалістів  гарні відгуки та поради.

Анна Соловйова у Києві відсвяткувала свій День народження. Організатори Міжнародного фестивалю – конкурсу «Країна єднає світ» теж привітали її зі святом та подарували велику м’яку іграшку. Попереду у виконавців підготовка до нових конкурсів, тож побажаємо їм успіхів.

IMG_3862

IMG_3912

IMG_3939

IMG_3943

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *