У Генічеській мистецькій школі відбувся літературно-музичний вечір , присвячений творчості Тараса Шевченка

У Генічеській мистецькій школі відбувся літературно-музичний вечір «Слово, що єднає Україну», присвячений 205-річчю від Дня народження Тараса Шевченка — відомого сина українського народу та батька  української поезії, який у своєї творчості розкривав любов до рідного краю, до свого народу, до мови, до чарівної природи.

На протязі вечора звучали вірші та пісні написані на відомі ліричні твори  Великого Кобзаря.  У кожному з них відчувалось почуття  відданості правді і свободі, хвилювання за долю свого народу. Музичні номери супроводжувалися відео кадрами, які розповідали про творчий і життєвий шлях поета та художника. Дуже приємно було відчувати, що творчість Кобзаря близька дітям та дорослим. Весна пробуджує природу, а поезія Шевченка наші душі.

 Під час мистецького заходу також лунали вірші Івана Франка, Лесі Українки, Ліни Костенко, місцевих поетів – Софії Василенко, Почесного громадянина міста Генічеська, члена Міжрегіональної спілки письменників Олександра Прихненка.  Відчути красу рідної Батьківщини , мелодійність народної музики допомогали твори відомих українських композиторів: Миколи Лисенка,  Мирослава Скорика, Анатолія Кос-Анатольського, Олександра Білаша, Юрія Щуровського. А картини відомих місцевих художників – Миколи Писанко та Володимира Шпака прикрашали сцену, їх живописні роботи були сповнені любові  до неньки України.

Свою творчість та тепло сердець дарували слухачам: Тетяна Захарченко, Анатолій Супрунов, Людмила Сердюк, Ірина Шапірко , Євген та Світлана Козачок, Віталій Гетьман,  Ірина Сергеєва (викладач Єлизавета Лебедєва),  Єлизавета Блінічкіна (викладач Наталя Сузанська), Анастасія  Кривицька, Ольга Толчева, Ілля Черчевич, Дар’я Жаркова (викладач Тетяна Мартинець), хор старших класів (керівник Наталя Толчева), юні читці- Кирило Терещенко та Оксана Улькіна, які представляли Генічеську дитячо-юнацьку бібліотеку, ансамбль «Музичні переливи» РБК (керівник Микола Рябков), Олена Олар, Галина Салова, Любов Толчева.

Ліричну атмосферу створювала ведуча Ганна Решетар, яка завершила вечір словами: «Нехай у ваших душах ніколи не перестає палати  вогонь любові до рідної мови, до свого народу, до Тараса Шевченка, до України».

Вже більш як два століття немає з нами відомого поета, але кожен рік ніби наближає його до нас. Ми свідомо вчитуємося у рядки «Кобзаря» і переконуємося, що всі вони звернені до нас, українців двадцять першого століття:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люди на землі.

Організаторами цього заходу виступили : Відділ культури Генічеської районної державної адміністрації та Генічеська мистецька школа Генічеської районної ради.

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 003

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 006

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 012

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 016

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 019

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 021

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 024

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 031

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 032

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 036

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 040

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 045

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 048

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 061

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 066

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 072

Вечер Т.Шевченко 1 марта 2019 Мои рисунки 090

Фото: Олександр Прихненко

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *