Цікаві дитячі концерти пройшли в Генічеській мистецькій школі

У Генічеській мистецькій школі березень був насичений на різні концерти, презентації та заходи, відвідати які мали змогу люди різного віку.

У світі цікавих відкриттів та незвичайних пригод опинилися діти та дорослі, які з задоволенням відправилися у країну Мультляндію.  Цю музичну подорож організували та провели викладачі Генічеської мистецької школи – Людмила Сердюк, Валентина Сергєєва, Юлія Вольська. Разом з організаторами заходу глядачі згадували улюблені мультфільми та відомі пісні, які звучали в них. Усі присутні поринули у світ дитинства й чудової казки.  Виступи юних артистів супроводжували кадри із мультфільмів  і  тому  відчувалася атмосфера добра та щирості.

На сцені виступили: інструментальний ансамбль (керівники: Козачок С.В., Сердюк Л.О., концертмейстер Гетьман В.Г.), Ванін Іван, Медвідь Катерина, Поліщук Ілля, Дьомкін Артем, Колесник Дмитро (викладач Сергєєва В.П.), Панькіна Євгенія (викладач Жернова Л.М.), Козачок Ксенія, Авраменко Ксенія, Безух Анастасія (викладач Сердюк Л.О., концертмейстер Гетьман В.Г.), Печнікова Вікторія  (викладач  Козачок С.В.), Пасько Олексій (викладач Козачок О.Р.), Явдик Діана (викладач Гак В.А.), Триказюк Софія (викладач Толчева Н.О.), Вижевська Яна (викладач Лебедєва Є.Г.), Пасечник Артем (викладач Козачок Є.О., концертмейстер Гак В.А.),  Кандиба Анастасія (викладач Вольська Ю.В.), Довга Софія (викладач Мартинець Т.М.).

Юні музиканти з великим задоволенням продемонстрували свої таланти та подарували дорослим заряд позитивних емоцій. Усі присутні поринули у казковий світ дитинства і згадали той час, коли самі з задоволенням дивилися мультфільми та бажали стати схожими на улюблених мультперсонажей.

Дуже хвилюючий момент у житті кожної родини – коли дитина вперше виходить на сцену, щоб виконати  музичний  твір. У цей день її підтримують усі родичі та викладачі. Дивовижний концерт «Топ, топ, топає малюк» підготувала та провела викладач Генічеської мистецької школи Тетяна Стефановська. Саме вона запропонувала учням підготовчих та  перших класів продемонструвати свої здібності й таланти на великій сцені. І ця ідея виявилася вдалою. У залі майже не було порожніх місць. Під гучні оплески слухачів діти виходили на сцену. Декому з маленьких музикантів  тільки виповнилося 4 роки, але незважаючи на вік, вони відчували себе справжніми артистами. Ведуча з ніжністю розповідала про дітей, їх захоплення та мрії. Виявилося, що багато з них займаються не тільки музикою, а ще малюють, танцюють, виконують складні акробатичні стрибки, читають вірші. На концерті малюки виступали, як самостійно, так  і у складі фортепіанних ансамблів разом з викладачами.

Свою творчість присутнім подарували: Власенко Софія (викладач Захарченко Т.А.), Селіванов Владислав, Грицута Софія (викладач Лебедєва Є.Г.), Аяр Зарема та Феріде, Усова Марія (викладач Сузанська Н.В.), Литвиненко Марія, Андросенко Діана (викладач Міжура І.В.), Поляков Валерій, Сейтвелієв Арслан, Гавриленко Василиса (викладач Козачок Є.О., концертмейстер  Стефановська Т.Г.), Ніколаєнко Сара, Трощін Остап (викладач Гак В.А.), Ларіна Єва (викладач Стефановська Т.Г.), Черчевич Ганна (викладач Жернова Л.М.), Миколаєнко Юрій, Кольцова Олександра (викладач Козачок С.В.), Подкопаєва Любов, Ємельяненко Олексій (викладач  Шкроб О.А.), Пасечник Єлизавета (викладач Вольська Ю.В.), Ванін Іван (викладач Сергєєва В.П.), Голобородько Валерія, Свісева Кіра (викладач Сердюк Л.О., концертмейстер Гетьман В.Г.), Бобруйко Даниїл, Генеберг Андрій (викладач Лущан В.Я.).

Дуже приємно було бачити , як батьки дарували дітям та викладачам квіти, підтримували їх виступи оплесками. Далі у юних музикантів буде багато цікавих концертів, але цей вони запам’ятають на все своє життя, бо він був перший та самий зворушливий.

На таких заходах батьки, бабусі та дідусі отримують не менше задоволення, ніж малюки, адже  настрій, який подарувала музика, залишиться з ними надовго.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *