Успіхи та перемоги викладачів й учнів Генічеської мистецької школи

Протягом 9-10 березня в місті Вінниця проходив Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Музичний олімп». У номінації «Вокал» виступали солісти та ансамблі в різних напрямках: академічний спів, джаз, народна пісня, естрадний спів, авторська пісня.

Більше 100 вокалістів продемонстрували професійному журі свою майстерність. Генічеську мистецьку школу представила на конкурсі викладач цього навчального закладу Еміне Зіадінова. Її авторську  пісню високо оцінило журі. Еміне Зіадінова  нагороджена дипломом і кубком «Гран-Прі» за високу виконавчу майстерність та творчий внесок у розвиток мистецтва.

16 -17  березня у місті Києві проводився  Міжнародний дитячий фестиваль – конкурс мистецтв «Соняшник», який зібрав багато учасників з різних куточків України. Цей мистецький захід проходив при підтримці Міністерства культури України, соціальної служби для сім’ї  дітей та молоді міста Києва і благодійного фонду «Соняшник». Його мета: створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, популяризація сучасної української культури.  Оцінку виступів учасників здійснювало журі, до складу якого входили провідні спеціалісти, авторитетні фахівці у сферах: музики, вокального жанру, хореографії, видатні діячі культури та мистецтв України, представники преси та телебачення.

Учениця Генічеської мистецької школи  Юлія Лебедєва (викладач Лебедєва Є.Г.)  виступала на конкурсі в номінації «Інструментальна музика». «Фортепіано». Вона отримала диплом І ступеня, кубок, медаль та солодкі подарунки від організаторів. Журі відмітило яскравий виступ та музичність юної піаністки.

На протязі багатьох років у рамках обласного фестивалю-конкурсу «Херсонський первоцвіт» проходить конкурс піаністів ім. Наталії Новицької, випускниці Херсонського державного музичного училища. Цей мистецький захід викликає великий інтерес у музикантів зі всієї  Херсонської області.

23 березня у Херсонському музичного училища відбулось заключне слухання конкурсантів. До фіналу потрапило 33 учня старших класів. Серед них були і представники Генічеської мистецької школи. Їх конкурсні виступи оцінило компетентне журі. Диплом І ступеня серед учнів 7 класів отримала Блінічкіна Єлизавета (викладач Сузанська Н.В.), диплом ІІІ ступеня серед учнів 8 класів у Сергеєвої Ірини (викладач Лебедєва Є.Г.), диплом «Надія» привезла додому Півторак Надія (викладач Набока Н.Д.).

У останні дні березня в місті Запоріжжя проходить ХІХ Міжнародний конкурс – фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці». За роки свого існування на його сцені виступило майже 7 000 музикантів з усіх куточків нашої країни, а також дальнього та близького зарубіжжя. Своїм масштабом цей мистецький захід заслужив повагу у культурному середовищі України, бо кожен раз розриває нові таланти. У цьому році на конкурс приїхало 800 учасників – кращих молодих солістів і творчих колективів, які пройшли попередні відбіркові тури. До міжнародного журі були запрошені праведні викладачі та музиканти з України, Польщі, Литви, Сербії.

25 березня виступали вокалісти в номінації « Академічний спів». Їх виконавську майстерність оцінувало професійне журі з України та Сербії. Диплом учасника ХІХ Міжнародного конкурсу – фестивалю дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці» отримала учениця Генічеської мистецької школи Кващук Валерія (викладач Толчева Н.О., концертмейстер Гетьман В.Г.).

Цей мистецький захід став для неї черговою сходинкою до нових творчих здобутків.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *