Музикувати — так з родиною

Традиційно, на весні, в Генічеській мистецькій школі проходить вечір сімейного музикування, під час якого на одній сцені виступають люди різних поколінь. Дуже зворушливо бачити, як разом грають на музичних інструментах бабусі з онуками, матусі з дітьми, брати та сестри. До цього концерту усі готуються ретельно, щоб продемонструвати таланти своєї родини. Саме тому зі сцени завжди лунають чудові музичні твори, від яких завмирає серце та радіє душа.


П’ятого квітня своєю творчістю глядачів порадували сім’ї Сердюк, Безвербних, Бохонко, Полякових, Генеберг, Краснових, Миколаєнко, Явдик, Сахнік, Лосевичевих, Лебедєвих, Толчевих. Їм до концерту допомогли підготуватися  викладачі: Людмила Жернова, Інна Міжура, Тетяна Мартинець, Ольга Козачок, Валентина Лущан, Валентина Гак, Євгеній Козачок, Ольга Шкроб, Наталя Толчева.


На протязі вечора «Музикувати — так з родиною» розповідалось про юних музикантів, їх досягненнях та про творчий шлях рідних, з якими вони у цей день виступили у складі ансамблів. У залі було по-домашньому тепло та затишно. Для юних музикантів дуже важлива підтримка сім’ї, тому такого роду концерти це підтверджують.
Цей захід підготувала та провела викладач Генічеської мистецької школи Ольга Шкроб.


А 12 квітня в цьому навчальному закладі відбудеться творчий вечір Ірини Сергеєвої (викладач Лебедєва Є.Г) та Єлизавети Блінічкіної (викладач Сузанська Н.В.). Тож чекаємо шанувальників інструментального мистецтва у концертному залі о 16:30.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *