У Генічеській мистецькій школі відбувся творчий вечір «Свята до музики любов»

У Генічеській мистецькій школі пройшов творчий вечір Ірини Сергеєвої та Єлизавети Блінічкіної. Ініціаторами його проведення виступили викладачі цих двох талановитих учениць — Єлизавета Лебедєва та Наталя Сузанська. Дуже приємно, що у залі зібралися слухачі, які цінують інструментальну музику. Вечір був зворушливим та душевним. Викладачі згадували про творчий шлях своїх учениць, з теплотою розповідали про їх досягнення та становлення, як музикантів. У цьому році Ірина Сергеєва закінчує навчання в Генічеській мистецькій школі, а Єлизавета Блінічкіна ще рік буде радувати слухачів своєю творчістю.

Учениці виступали як сольно, так і у складі фортепіанного ансамблю. Музичні твори у їх виконанні звучали проникливо, лірично, чутливо та  емоційно піднесено. У сім’ях  цих дівчин завжди звучить музика. Їх старші брати та сестри займалися на фортепіанному та народному відділах музичної школи, а  батьки  залюбки підтримували усі  починання своїх дітей.

 На творчому вечорі Лариса та Андрій Сергеєви, Тетяна та Володимир Блінічкіни подякували усім викладачам за  відданість  професії, за знання, які отримали їх діти. Свої вірші вони присвятили всім, хто любить музики і йде з нею по життю. 

На вечорі перегорталися сторінки сімейного альбому, згадувалися  перші виступи  Ірини та Єлизавети у складі фортепіанного ансамблю , розповідалось , як змінювалася й удосконалювалася  їх виконавська майстерність. Зі сцени пролунали твори відомих композиторів: Птушкіна, Бетховена, Шуберта, Мендельсона, Гліера,  Щуровського, Лисенко, Шамо, Бізе, Гарваренца.

Юлія Лебедєва, Софія Довга (викладачі:  Єлизавета Лебедєва,  Людмила Жернова), Харламова Марія, Сафронова Софія (викладачі: Наталя Сузанська, Інна Міжура), виступаючи у складі фортепіанних ансамблів, подарували усім присутнім свою творчість, а також присвятили вірші і вручили подарунки Ірині Сергеєвій та Єлизаветі Блінічкіній.

 Найближчим часом  перед випускницями відкриються двері у доросле життя, коли кожен з них почне свій самостійний шлях, зробивши вибір, який зможе суттєво вплинути на їх подальшу долю. Ірину та Єлизавету привітали директор Генічеської мистецької школи Тетяна Захарченко, викладачі цього навчального закладу та директор Генічеського краєзнавчого музею Людмила Фролова. Вони побажали дівчатам не зупинятися на досягненому, продовжувати творити та надалі стати відомими музикантами. 

Слухачі довго не відпускали юних музикантів зі сцени. На їх адресу лунали щирі слова, овації, а прихильники творчості піаністок дарували квіти.

Вечір мав назву «Свята до музики любов» і Ірина та Єлизавета своїми виступами доказали це.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *