Єлизавета Курдюк та Анастасія Богдан зробили подарунок шанувальникам інструментальної музики

Завершальним акордом навчання учениць Генічеської мистецької школи Єлизавети Курдюк та Анастасії Богдан став їх творчий вечір «Співзвуччя душі і струн», який відбувся наприкінці травня. Дівчата відкрили слухачам дивовижний світ інструментальної музики. У їх виконанні пролунали твори відомих закордонних та українських композиторів. Скрипка у руках Єлизавети та Анастасії співала та розкривала різні почуття.

Дівчата у минулому році закінчили Генічеську мистецьку школу, але не залишили її. Займаючись з викладачем Людмилою Сердюк та концертмейстером Віталієм Гетьманом, щодня вдосконалювали свою виконавську майстерність. Єлизавета та Анастасія неодноразово  ставали лауреати та дипломантами музичних конкурсів та фестивалів різного рівня. Вони виступали на концертах як сольно, так і у складі ансамблів. Слухачі  завжди насолоджувалися звучанням скрипки у їх виконанні.

Разом з Єлизаветою та Анастасією  на сцені виступили ансамблі скрипалів молодших та старших класів, дует скрипалів у складі: Людмила Сердюк –Анастасія Версетилова.

 Слова вдячності на адресу колективу навчального закладу пролунали  від батьків учениць. Викладачі та представники дитячого табору «Сокіл» привітали дівчат з їх творчими досягненнями і побажали нових успіхів.

У цьому році Єлизавета Курдюк та Анастасія Богдан планують вступати в музичні училища, щоб продовжити своє навчання і стати професійними музикантами. Тож нехай у їх житті лунає співзвуччя душі і струн.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *