У Генічеській мистецькій школі відбувся творчий вечір Ольги Толчевої та Анастасії Кривицької

Вже стало гарною традицією коли наприкінці навчального року випускники Генічеської мистецької школи готують творчі вечори. Саме на них можна продемонструвати свої таланти та показати, якою стала виконавська майстерність учнів.

У вигляді знімального майданчика пройшов концерт Ольги Толчевої та Анастасії Кривицької.

 Їх творче становлення, як піаністок та вокалісток, проходило на протязі 8 років. Разом зі своїми викладачами Тетяною Захарченко, Людмилою Жерновою, Тетяною Мартинець, дівчата підкорювали серця слухачів на концертах, дивували своїм мистецтвом членів журі на конкурсах та фестивалях різного рівня.

Ольга та Анастасія вже багато років виступають разом у складі фортепіанного ансамблю та тріо. Рідним для них став вокальний ансамбль «Тоніка». Про дитинство, викладачів, батьків, перемоги на конкурсах розповідалось в серіях фільму «Випускниці -2019».

Професійними та  артистичними були усі номери в виконанні Ольги Толчевої та Анастасії Кривицької. Зі сцени вони дякували своїм батькам та викладачам, що їх життя пов’язане з музикою. Яскраво і цікаво проминули 8 років навчання, але кожен з них назавжди залишиться в пам’яті талановитих виконавців.

Випускниць вітали з закінченням музичної школи близькі їм люди: батьки, викладачі, вокальний ансамбль «Тоніка», ансамбль «Музичні переливи», учні класу викладача Тетяни Захарченко.  

На вечорі були: бурхливі оплески глядачів, вигуки «Браво!», квіти, слова подяки. Ольга та Анастасія підготували для усіх присутніх у залі  нову пісню «Школа». Дівчата  не стримували сліз, коли прощалися зі своїм навчальним закладом, який став для них другою домівкою. Вечір був теплим та дуже зворушливим.

Фото: Олександр Прихненко

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *