У Генічеській мистецькій школі пройшов випускний вечір

Нещодавно у Генічеській мистецькій школі відбувся випускний вечір. На ньому директор навчального закладу Тетяна Захарченко та завуч Єлизавета Лебедєва підвели підсумок навчального року і відзначили  грамотами кращих учнів та переможців у 24 конкурсах й фестивалях різного рівня. Також пролунали  прізвища активних учасників багатьох концертних заходів.

 Але основна увага на святі була прикута до 25 випускників. Під оплески глядачів вони отримали свідоцтва. Тетяна Анатоліївна побажала їм успіхів на обраній життєвій дорозі та здійснення мрій. Випускники подарували усім присутнім чудовий концерт та капусник, які занурили глядачів у море позитивних емоцій. Вони дякували викладачам, батькам за отримані знання та перемоги на конкурсах. За допомогою відео сюжетів усі згадували, якими випускники прийшли до навчального закладу, а також яскраві моменти з їх  шкільного життя.

 Мати випускниці – Лариса Сергеєва, виступаючи від імені батьків, висловила слова вдячності колективу навчального закладу за їх нелегку викладацьку працю, за увагу й теплоту, подаровані їх дітям за роки навчання у школі.

У цей день на сцені свої таланти проявили:  Анастасія Кривицька (викладачі: Т.А.Захарченко, Т.Мартинець), Ірина Сергеєва (викладач Є.Г.Лебедєва), Ольга Толчева (викладачі: Л.М.Жернова, Т.М. Мартинець), Іван Сердюк (викладач І.В.Міжура),  Валерія Івахненко (викладачі: Л.М.Жернова, І.І.Шапірко), Артемій Дьомкін (викладач В.П.Сергєєва), Анастасія Панченко, Ганна Семейко (викладач Т.Г.Стефановська), Єлизавета Лосевичева (викладач О.А.Шкроб), Владислава Герела (викладачі: Т.Г.Стефановська, І.І.Шапірко), Олександр Зюзін (викладач Є.О.Козачок), Надія Півторак, Олена Сібілєва (викладач Н.Д.Набока), Єлизавета Куліш (викладач М.Ю.Тхурш), Дар’я Сузанська (викладач О.Р. Козачок). 

Атмосфера вечора була теплою, щирою та сповненою добра. Ця подія надовго залишиться в пам`яті учнів, їх батьків та викладачів школи. Під час фінальної пісні ніхто не стримував сліз, згадуючи роки проведені у школі. Після концерту усі довго не розходилися, спілкувалися, ділилися планами на майбутнє, фотографувалися.
Вечір підготували: Викторія Кальницька, Юлія Вольська, Тетяна Тупік.

 

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *