У учнів Генічеської мистецької школи знову Гран-прі та дипломи переможців на музичних конкурсах

 Учні Генічеської мистецької школи взяли участь у VII Міжнародному фестивалі «Каштановий рояль», який проходив 15-19 травня в місті Київ. Цей мистецький захід проводиться з 2013 року і надає  виконавцям можливість реалізовувати свої творчі досягнення та сприяє їх подальшому зростанню.

У цьому році серед членів журі відомі викладачі та піаністи з Нідерландів, Болгарії, Білорусі та України. Творчий партнер фестивалю –симфонічний оркестр під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Лисенка. Учасники мистецького заходу виступали в номінаціях: «Соло», «Фортепіано плюс», «Соло з оркестром», «Виконавча майстерність».  На протязі кількох днів діти та дорослі демонстрували свої таланти.

Учасники приїхали з В’єтнаму, Литви та різних куточків України. Журі відмітило виконавську майстерність учнів Генічеської мистецької школи. Диплом ІІ ступеня отримав фортепіанний ансамбль у складі: Лебедєва Юлія – Довга Софія (викладачі: Лебедєва Є.Г., Жернова Л.М.). Дипломантом став фортепіанний ансамбль у складі: Дригула Кирило – Триказюк Софія (викладач Захарченко Т.А.).

Наші лауреати виступили на гала-концерті.  Для переможців відкриваються цікаві творчі перспективи: вони отримують можливість виступати в мистецьких заходах різного формату. Цей фестиваль викликає великий інтерес як у аматорів, так і професійних музикантів.

 Вже багато років фестивальний центр «BORZENKO records» проводить Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна талантів». У цьому році він проводився 19 травня в місті Херсон та зібрав багато учасників. Їх виконавську майстерність оцінювало журі, до складу якого увійшли викладачі музичних дисциплін вищих навчальних закладів, представники продюсерських та фестивальних центрів, концертних агенцій, працівники шоу-бізнесу.

Яскраво виступив ансамбль народної пісні «Намисто» (викладач Шапірко І.І.) з Генічеської мистецької школи. Його виконання високо оцінило журі. Ансамбль отримав Гран – прі в номінації «Вокал», грамоту та кубок. Також «Намисто» було запрошено в Скадовськ на фінальний гала – концерт, який відбудеться у червні. Саме цей мистецький захід підводить підсумки фестивального року.

З 24 по 28 травня в смт Кирилівка проходив ІІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «KIRILLOVKA – FEST», який зібрав велику кількість учасників з різних місць нашої країни. Вони виступали в номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Інструментальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Оригінальне мистецтво».

До складу журі увійшли викладачі вищих мистецьких навчальних закладів та заслужені артисти. Свої вокальні здібності розкрили і учні Генічеської мистецької школи. Вони стали переможцями в номінації «Вокальне мистецтво».

Диплом І ступеня вручили вокальному ансамблю  «Тоніка», а також Владиславу Немитову, який  виступав в номінації «Академічний спів», Ользі Толчевій, Максиму Крячеку-номінація «Естрадний спів».

Диплом ІІ ступеня привезли додому: Ілля Черчевич, Катерина Куцевалова, Софія Довга, які виконували естрадні пісні, Максим Крячек, Поліна Головко, продемонструвавши свою виконавську майстерність в номінації «Академічний спів».

Диплом ІІІ ступеня отримали:  Анастасія Кривицька, Анастасія Кандиба, Ксенія Гордієнко, Діана Дерев’янко, розкривши свої таланти в номінаціях «Естрадний спів» та «Академічний спів».

Вокалістів до конкурсу підготували викладачі- Тетяна Мартинець та Юлія Вольська.

В перервах між виступами у учасників була можливість поспілкуватися та відвідати цікаві майстер – класи з виготовлення іграшок.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *