У Генічеській мистецькій школі пройшов концерт «Під звуки домри»

30 травня в Генічеській мистецькій школі відбувся цікавий концерт «Під звуки домри». На ньому були присутні учні молодших класів ЗОШ №1. Діти потрапили в  загадковий музичний світ. Вони відгадували загадки та багато нового дізналися про виникнення домри. Цей інструмент перебував на піку популярності, але потрапив в опалу і трагічно пропав на довгий час. Домра заново відродилася, але тепер вона не  тільки радує шанувальників, а й підкорює своїм звучанням слухачів у концертних залах.

Її дзвінкий голос і своєрідний тембр сподобався учням. Вони з задоволенням слухали музичні п’єси, які були виконані на домрі та гітарі. Також у цей день діти мали змогу відчути себе музикантами, граючи в шумовому оркестрі.

 На сцені сольно та у складі дуетів і  ансамблів виступили: Анастасія Радченко, Еріка Семенець, Вікторія Перепросова, Євгеній Печніков, Микита Захарчук, Кирило Коротков та їх викладач Світлана Козачок. Вони виконували свої музичні п’єси за допомогою концертмейстерів —  Людмили Жернової, Юлії Вольської, а також учениці Генічеської мистецької школи Анни Соловйової (викладач Тетяна Захарченко).

Така форма роботи, як знайомство з одним з народних музичних інструментів, зацікавила гостей. Завуч Генічеської ЗОШ №1 Наталя Галка зазначила, що діти та дорослі зовсім по іншому відкрили для себе домру і у багатьох з них виникло бажання навчитися грати на цьому музичному інструменті.

«Співпраця з мистецьким закладом дає свої позитивні результати. Відвідуючи концерти, тематичні заходи, діти пізнають прекрасне, розвивають естетичний смак, розкривають свій творчий потенціал. Дуже приємно, що більшість з тих, хто виступав на цій сцені — учні нашого навчального закладу», — підкреслила Наталя Михайлівна.

У новому навчальному році Генічеська мистецька школа планує такі концерти проводити для вихованців дитячих садків та учнів шкіл району. Діти, які частіше знайомляться з музикою, мають більш багатші почуття, краще і  швидше вбирають у себе все нове, як правило добре навчаються.

Цей захід підготували та провели: Світлана Козачок і Вікторія Кальницька.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *