Творчі перемоги учнів Генічеської мистецької школи

З 28 травня по 1 червня в місті Нова Каховка проходив ХІХ Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, musiсa!». Ідея його проведення виникла серед композиторів України у 2000 році. З цього періоду конкурс почав набувати популярності.

У різних номінаціях  виступають учасники зі всієї України. До складу журі увійшли відомі українські композитори — Олег Польовий, Любов Працюк, а також викладачі вищих мистецьких навчальних закладів, музикознавці, заслужені артисти України.

Вони відмітили  виступ учениці Генічеської мистецької школи Олександри Белічко, яка отримала диплом Лауреата та медаль. Вона виступила і на Гала-концерті, під час якого проводилося нагородження переможців. До конкурсу Олександру підготувала викладач Наталя Набока.

Цей мистецький захід за роки свого існування допоміг багатьом юним музикантам удосконалити свою виконавську майстерність.

З  31 травня по 2 червня в місті Київ проходив Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан». На протязі багатьох років він об’єднує талановитих виконавців, які виступають в 6 номінаціях  та у 6 вікових категоріях. Головною задачею конкурсу є популяризація серед дітей та молоді класичного і сучасного музичного мистецтва країн Європи; активізація творчої діяльності викладачів музичних навчальних закладів України.

Склад журі формувався за кожною номінацією окремо з числа професорсько-викладацького складу національних закладів культури, відомих діячів музичного мистецтва України, виконавців.

У номінації «Фортепіано», серед великої кількості учасників, виступали учениці Генічеської мистецької школи. Їх виконавську майстерність високо оцінило професійне журі. Єлизавета Блінічкіна (викладач Н.В. Сузанська) привезла додому диплом ІІІ ступеня, виступаючи у ІІІ віковій категорії.

Заохочувальний диплом (4 місце) отримала  юна піаністка  Маргарита Курочка (викладач О.А.Шкроб).

З 7 по 9 червня в місті Харків проходив Всеукраїнський конкурс юних виконавців імені Людвіга ван Бетховена. Його було засновано у 2003 році дитячою музичною школою №1 ім. Л.Бетховена.  У 2015 році мистецький захід було включено до Реєстру дитячих та юнацьких міжнародних, всеукраїнських конкурсів й фестивалів. У цьому році виконавську майстерність 157 учасників, які пройшли попередні відбіркові тури, оцінювало професійне журі. До його складу увійшли видатні  майстри музичного мистецтва України.

У творчому змаганні переможцями стали учні Генічеської мистецької школи. Диплом ІІ ступеня отримав фортепіанний ансамбль у складі: Єлизавета Блінічкіна — Ірина Сергеєва (викладачі: Н.В.Сузанська, Є.Г.Лебедєва).

Дипломи ІІІ ступеня у Єлизавети Блінічкіної (викладач Н.В. Сузанська) та у Ксенії Сергєєвої (викладач І.В.Міжура). Дипломантом конкурсу стала Софія Сафронова (викладач І.В.Міжура).

Усі переможці від організаторів отримали дипломи та цінні подарунки.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *