Посвята в юні музиканти

27 вересня в Генічеській мистецькій школі відбулось традиційне свято «Посвята  в юні музиканти».  Першокласники та їх викладачі дуже ретельно готувалися до цього яскравого та незабутнього заходу. Перший виступ на сцені – це завжди зворушлива мить. Юних музикантів підтримували батьки, бабусі та дідусі.  Вікторія Кальницька, Ірина Бубкіна та Юлія Вольська, викладачі Генічеської мистецької школи, створили чудову атмосферу свята, на  якому  першокласники  співали, відгадували  загадки  про  музичні  інструменти та виконували  музичні твори  на своїх інструментах. 

На сцені виступали: Власенко Софія та Міхайличенко  Вероніка (викладач Зіадінова Е.С., концертмейстер Тхурш М.Ю.), Айяр Феріде (викладач Сузанська Н.В.), Микита Токарчук (викладач Стефановська Т.Г.), Андросенко Даяна (викладач Міжура І.В.), Грицута Софія (викладач Лебедєва Є.Г.), Печнікова Вікторія (викладач Козачок С.В., концертмейстер Жернова Л.М.), Миколаєнко Сара  (викладач Гак В.А.), Ванін Іван  (викладач Сергєєва В.П.), Власенко Софія (викладач Захарченко Т.А.), Валерія Голобородько (викладач Сердюк Л.О., концертмейстер Гетьман В.Г.), Ємельяненко Олексій (викладач Шкроб О.А.), Аляб’єва Софія (викладач Зіадінова Е.С.), а Сейтвелієв Асан прочитав вірш про скрипку.

У цьому навчальному році 65 першокласників прийшли до Генічеської мистецької школи. Усі вони дали обіцянку гарно вчитися та радувати своїми досягненнями батьків та вчителів. Кожен з них отримав подарунок з побажаннями  творчих  успіхів у майбутньому. Зовсім скоро вони зможуть проявити свої таланти на традиційному концерті «Топ, топ, топає малюк», який проходить у лютому. Тож попереду багато роботи над новою програмою.

Теплою i щирою була  «Посвята в юнi музиканти». Це свято учням – першокласникам  дуже сподобалось і про нього вони завжди будуть згадувати.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *