У Генічеській мистецькій школі відбувся фестиваль – конкурс «Зимові візерунки»

З 29 листопада по 1 грудня в Генічеській мистецькій школі проходив Х ювілейний Відкритий дитячий музичний фестиваль-конкурс «Зимові візерунки». Цей мистецький захід  вже став видатною подією в культурному житті Херсонської області.

Традиційно на початку зими до нашого міста приїжджають талановиті юні музиканти. У цьому році у творчому змаганні взяли участь понад 200 дітей віком від 5 до 11 років. Вони виступали в номінаціях: «Фортепіано», «Фортепіанні ансамблі»,  «Струнно-смичкові інструменти», «Духові та ударні інструменти», «Народні інструменти»,  «Академічний та народний спів», «Естрадний спів», «Ансамблі. Оркестри». 

Фестиваль –конкурс було започатковано у 2009 році. Вперше «Зимові візерунки» проводилися на шкільному рівні. З року в рік зростала популярність цього мистецького заходу, збільшувалась кількість його учасників. У 2013 році фестиваль – конкурс «Зимові візерунки» став Відкритим.  З цього часу він пригортає увагу до себе юних виконавців та їх викладачів.  Найбільша кількість учасників була у 2017 році, це понад 350 учасників з  Херсонської, Запорізької, Харківської, Сумської областей.

Маленькі таланти завжди  представляють цікаву програму, де звучать як зовсім нові, так і улюблені багатьма твори. А оцінюють їх майстерність відомі викладачі вищих навчальних  закладів.

За 10 років «Зимові візерунки» дали професійний старт багатьом
талановитим виконавцям . На відкритті мистецького заходу, яке відбулося 29 грудня, юних музикантів привітали: голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов, голова Генічеської РДА Андрій Онищенко, заступник міського голови Ірина Попова,  голова журі, Заслужений працівник культури України, директор комунальної установи  «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Олена Радова, виконавчий директор Х Відкритого фестивалю-конкурсу «Зимові візерунки», директор Генічеської мистецької школи Тетяна Захарченко. Вони побажали музикантам продемонструвати свої найкращі здібності, забути про хвилювання та здобути перемогу. Ірина Миколаївна також зазначила, що міська рада завжди з задоволенням підтримує мистецький захід і у цьому році надає 50 подарунків для учасників. Під час відкриття фестивалю-конкурсу лунали пісні, демонструвалися фото учасників творчих змагань попередніх років.

У рамках фестивалю-конкурсу  директором Новоолексіївської мистецької школи Юрієм Непомнящим  було проведено майстер-клас для викладачів по класу духових та ударних інструментів.

Протягом трьох днів учасники мистецького заходу та слухачі поринули у світ класичної, сучасної та народної музики, почули цікаві твори у виконанні юних музикантів, творчо поспілкувалися один з одним, відчули оплески  слухачів, поради членів журі і на згадку  про свято отримали подарунки та буклети від спонсорів, які підтримують дитячі таланти.

На «Зимових візерунках» завжди панує щира та добра атмосфера. Усім переможцям, їх було 80, вручили статуетки й дипломи.

Компетентне журі оцінило майстерність юних виконавців і у цьому році Гран – прі отримали: Марія Богдан, учениця дитячої музичної школи №4, м. Херсон, яка виступала в номінації «Фортепіано» ІІ вікова категорія (викладач  Солгутовська Г.Л.)  та Майє Лукашук, учениця Генічеської мистецької школи, номінація «Естрадний спів» ІІ вікова категорія (викладач Мартинець Т.М.).

Дирекція Х Відкритого дитячого музичного фестивалю-конкурсу «Зимові візерунки»  та колектив Генічеської мистецької школи дякують за підтримку комунальну установу «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради,  Генічеську РДА, Генічеську районну раду, Генічеську міську раду, Відділ культури Генічеської РДА, ГО «Батьківський комітет «Мистецтво в дітях» та постійних  спонсорів: депутата Херсонської обласної ради, директора фермерського господарства «Время» Валерія Черкашина, депутата Генічеської районної ради, Заслуженого працівника сільського господарства, директора ТОВ «Дніпро» Олександра Кістечка, фізичну особу-підприємця Ігоря Скуріхіна.

Ці люди творять добро для всіх, хто сприяє розвитку мистецтва та виховує нове покоління обдарованої молоді.

На протязі багатьох років фотолітопис фестивалю – конкурсу створює Почесний громадянин міста Генічеська, фотохудожник Олександр Прихненко. Його фотографії стали прикрасою у ювілейному буклеті фестивалю-конкурсу.

Мистецький захід завершено, а попереду у його учасників нові творчі змагання. Тому побажаємо їм успіхів.

Результати Х Відкритого дитячого музичного фестивалю-конкурсу «Зимові візерунки»:

Номінація «Фортепіано» І вікова категорія:

Диплом ІІ ступеня

Айяр Фериде, учениця Генічеської мистецької школи (викладач Сузанська Н.В.),

Слободянюк Іван, учень Чаплинської дитячої музичної школи (викладач Скричевська О.В.)

Диплом ІІІ ступеня

Смірнова Софія, учениця Чаплинської дитячої музичної школи (викладач  Козачок І.А.),

Гуменюк Ксенія, учениця Новоолексіївської мистецької школи (викладач Матюшкіна Л.С.).

Номінація «Фортепіано» ІІ вікова категорія:

Гран-прі

Богдан Марія, учениця дитячої музичної школи №4, м. Херсон (викладач  Солгутовська Г.Л.).

Диплом ІІ ступеня

Сальник Єгор, учень КЗ «Олешківська дитяча музична школа»(викладач Гончарова Н. Ю.),

Саманов Володимир, учень КЗПО «Горностаївська  дитяча музична  школа» (викладач Домнінська  Т.П.),

Лебедєва Юлія, учениця Генічеської мистецької школи (викладач Лебедєва Є.Г.),

 Генеберг Анастасія, учениця Генічеської мистецької школи (викладач Лущан В.Я.).

Диплом ІІІ ступеня

Османов Редван, учень Риковської ШЕВ (викладач Гапієнко Л.Л.),

Куриляк Діана, учениця дитячої музичної школи, м. Нова Каховка (викладач Степура І.Л.),

Лютенко  Ноема, учениця Генічеської мистецької школи (викладач Захарченко Т.А.).

Номінація «Фортепіано» ІІІ вікова категорія:

Диплом І ступеня

Кутковська Лариса, учениця дитячої музичної школи №1, м. Херсон (викладач Кучернюк Т. Ю.).

Диплом ІІ ступеня

Гітін   Назар, учень дитячої музичної школи, м. Нова Каховка (викладач Ахмедова  Д.Б.),

Дригула Кирило, учень Генічеської мистецької школи (викладач Захарченко Т.А.),

Головко Поліна, учениця Генічеської мистецької школи (викладач Захарченко Т.А.).

Диплом ІІІ ступеня

Яцюк Ольга, учениця Чаплинської дитячої музичної школи (викладач Скричевська О.В.),

Довга Софія, учениця Генічеської мистецької школи (викладач Жернова Л. М.),

Чуткова Єлизавета, учениця Генічеської мистецької школи (викладач Міжура І.В.),

Шевченко Кирило, учень Генічеської мистецької школи (викладач Лебедєва Є.Г.),

Лосевичев Данило, учень Генічеської мистецької школи (викладач Шкроб О.А.),

Триказюк Софія, учениця Генічеської мистецької школи (викладач Захарченко Т.А.),

Белічко Олександра, учениця Генічеської мистецької школи (викладач Захарченко Т.А.),

Номінація «Фортепіанні ансамблі» І вікова категорія

Диплом ІІІ ступеня

Загорська Марія-Єлизавета — Багдасарян Альберт,  Новотроїцька дитяча музична школа (викладач Полшкова В. М.),

Аяр Феріде -Андросенко Даяна, Генічеська мистецька школа (викладачі: Сузанська Н.В., Міжура І. В.),

Гуменюк Ксенія — Журба Давид, Новоолексіївська мистецька школа (викладач Матюшкіна  Л. С.).

Номінація «Фортепіанні ансамблі» ІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Лебедєва Юлія — Довга Софія, Генічеська мистецька школа (викладачі: Лебедєва Є.Г., Жернова Л. М.),

Сафронова Софія -Харламова Марія, Генічеська мистецька школа (викладачі: Міжура І. В., Сузанська Н. В.)

Номінація «Фортепіанні ансамблі» ІІІ вікова категорія

Диплом ІІ ступеня

Перцева Єлизавета  — Сахник Ніколь, Генічеська мистецька школа (викладачі: Лебедєва Є. Г., Гак В. А.).

Диплом ІІІ ступеня

Сімонова Вікторія — Кравченко Наталя, Генічеська мистецька школа (викладач Лущан В.Я.),

 Явдик Діана  — Яницька Анастасія, Генічеська мистецька школа (викладачі: Гак В. А., Лебедєва Є. Г.).

Номінація «Струнно-смичкові  інструменти» ІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Угляр Дарина, Риковська  школа естетичного виховання (викладач Шмалько Т. А., концертмейстер Ришкова В. І.)

Диплом ІІ ступеня

Безух  Анастасія, Генічеська мистецька школа (викладач Сердюк Л. О., концертмейстер Гак  В.А.)

Номінація «Струнно-смичкові інструменти» ІІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Могилевський Кирило, Генічеська мистецька школа (викладач Сердюк Л.О., концертмейстер Гак В. А.).

Диплом ІІ ступеня

Мурадасилова Саніє, Генічеська мистецька школа (викладач Сердюк Л.О., концертмейстер Гетьман В. Г.).

Диплом ІІІ ступеня

Емірасанова Емінє, Риковська школа естетичного виховання (викладач Камбурова А. Р., концертмейстер Ягірська Т. В.)

Номінація «Ансамблі» (струнно-смичкові)

Диплом І ступеня

Дует скрипалів: Версетілова Анастасія — Машталер Снєжана, Генічеська мистецька школа (викладач  Сердюк Л.О., концертмейстер Гетьман В. Г.).

Диплом ІІ ступеня

Дует скрипалів: Безух Анастасія — Могилевський Кирило,Генічеська мистецька школа (викладач Сердюк Л. О., концертмейстер Гак В. А.).

Диплом ІІІ ступеня

Ансамбль  скрипалів «Зірочки України», Новоолексіївська мистецька  школа(керівник Еміратлі Х. Р., концертмейстер Челебієв Р. С.).

Номінація «Духові інструменти» І вікова категорія

Диплом ІІ ступеня

Фомін Давид (саксофон), Новоолексіївська  мистецька школа  (викладач Непомящий Ю.В.).

Номінація «Духові інструменти» ІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Горб Богдан (саксофон), Риковська школа естетичного виховання (викладач Кіт О. М., концертмейстер Кіт С. М.),

Сейтаблаєв Едем (труба), Новоолексіївська  мистецька школа(викладач Непомящий Ю. В., концертмейстер  Артамонова Г. В.).

Номінація «Ансамблі» (духові інструменти)

Диплом І ступеня

Тріо саксофоністів: Горб Богдан, Шеремет Софія, Кіт Варвара, Риковська школа естетичного виховання (керівник Кіт О. М., концертмейстер Кіт С. М.).

Диплом ІІ ступеня

Інструментальний ансамбль «Світанок», Новоолексіївська мистецька  школа (керівник Непомяший Ю. В., концертмейстер Костенко О. В.).

Диплом ІІІ ступеня

Дует дерев’яних духових інструментів: Погрібна Людмила (флейта) — Погрібна Олена (кларнет), Риковська школа естетичного виховання (викладач Кіт О. М., концертмейстер Кіт С. М.)

Номінація «Народні інструменти» І вікова категорія

Диплом ІІІ ступеня

Жар Дарія (домра), Каховська школа мистецтв (викладач Малецька Т. А.).

Номінація «Народні інструменти» ІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Семененко Наталія (домра), Каховська школа мистецтв (викладач Малецька Т.А., концертмейстер Кулікова В. Є.).

Диплом ІІ ступеня

Арендович  Данило (гітара), Генічеська мистецька школа (викладач Сергєєва  В. П.),

Воробйов Тимофій (домра), Каховська школа мистецтв (викладач Ніділевич І.О., концертмейстер Кулікова В.Є.),

Андронов Станіслав (акордеон), КПНЗ «Великоолександрівська дитяча школа мистецтв»(викладач Гасілов С.Д.).

Диплом ІІІ ступеня

Медвідь Катерина (акордеон), Генічеська мистецька школа (викладач  Сергєєва  В.П.),

Завіруха Меланія (акордеон), Каховська школа мистецтв (викладач  Плехун Л.Ю.).

Семенець Еріка (домра), Генічеська мистецька школа (викладач Козачок С. В., концертмейстер Гетьман В. Г.).

Номінація «Ансамблі» (народні інструменти)

Диплом І ступеня

Інструментальний ансамбль, КПНЗ «Великоолександрівська дитяча школа мистецтв»(керівники: Висоцька О. В., Гасілов С.Д.).

Диплом ІІІ ступеня

 Дует  «Музичні  усмішки»: Ваврик Анна (акордеон) —  Мозгов Олександр (акордеон),Генічеська мистецька школа (керівник Сергєєва В. П.).

Номінація «Академічний спів» І вікова категорія

Диплом І ступеня

Запускалова  Алсу, КЗ «Чаплинська дитяча музична школа» (викладач Скрічевська Є. О.,

концертмейстер Козачок І. А.).

Диплом ІІ ступеня

Ізместьєва Анна, Риковська школа естетичного виховання (викладач  та концертмейстер Набока Н. Д.).

Диплом ІІІ ступеня

Перухіна Ольга, КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв» (викладач та концертмейстер Воробець А.О.).

Номінація «Академічний спів» ІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Угляр Дарина, Риковська школа естетичного виховання (викладач Сємилєтов  Є.О., концертмейстер Гапієнко Л.Л.).

Диплом ІІ ступеня

Дмитерко Софія, КЗ «Чаплинська дитяча музична школа» (викладач Скрічевська Є. О., концертмейстер Козачок І. А.),

Мурашова Ангеліна, КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв» (викладач Чупик І.В., концертмейстер Дорошенко Т. М.),

Зацарна Вікторія, КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв» (викладач Чупик І.В., концертмейстер Дорошенко Т. М.),

Вижевська Яна, Генічеська мистецька школа (викладач та концертмейстер Мартинець Т. М.).

Диплом ІІІ ступеня

Леонова Варвара, Генічеська мистецька школа (викладач Толчева Н. О., концертмейстер  Гетьман В. Г.),

Лебедєва Юлія, Генічеська мистецька школа (викладач Толчева Н.О., концертмейстер  Гетьман В. Г.).

Номінація «Академічний спів» ІІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Азаренко Катерина, Бериславська ДМШ (викладач Богун З. Ю., концертмейстер Кобзєва О.В.),

Головко Поліна, Генічеська мистецька школа (викладач та концертмейстер Мартинець Т. М.),

Магурян Сергій, Бериславська ДМШ (викладач Богун З. Ю., концертмейстер Кобзєва О. В.).

Диплом ІІ ступеня

Бруцький Роман, Бериславська ДМШ (викладач Богун З. Ю., концертмейстер Кобзєва О. В.),

Мозгов Олександр, Генічеська мистецька школа (викладач та концертмейстер Вольська Ю.В.),

Леона Єлизавета, Бериславська ДМШ (викладач Богун З. Ю., концертмейстер Кобзєва О. В.),

Третяк Софія КЗ «Чаплинська дитяча музична школа» (викладач Шумельчук Л. В., концертмейстер Воронкова О. О.).

Диплом ІІІ ступеня

Сафронова Софія, Генічеська мистецька школа (викладач  та концертмейстер Мартинець Т.М.).

Номінація «Естрадний спів». Дебют.

Диплом ІІ ступеня

Пинська Яна, КПНЗ «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» (викладач Фисак О. П.).

Диплом ІІІ ступеня

Мойсеєнко Ольга, КЗ «Чаплинська дитяча музична школа» (викладач Гладушко А.В.).

Номінація «Естрадний спів» І вікова категорія

Диплом ІІ ступеня

Черчевич Ганна, Генічеська мистецька школа (викладач Мартинець Т. М.).

Диплом ІІІ ступеня

Федосєєв Нікіта, КЗ «Чаплинська дитяча музична школа» (викладач Яковенко Ф. В.).

Номінація «Естрадний спів» ІІ вікова категорія

Гран-прі

Лукашук Майє, Генічеська мистецька школа (викладач Мартинець Т. М.).

Диплом І ступеня

Опицько Валерія, КПНЗ «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» (викладач Москаленко Н.Л.),

Довга Софія, Генічеська мистецька школа (викладач Мартинець Т. М.).

Диплом ІІ ступеня

Хлгатян Анастасія, Генічеська мистецька школа (викладач  Бубкіна І.С.)

Гринько Станіслав, КЗ «Нововоронцовська РДМШ» (викладач Гринько І.А.),

Амбулов Микита, КЗ «Нововоронцовська РДМШ» (викладач Гринько І.А.),

Козачок Ксенія, Генічеська мистецька школа (викладач Мартинець Т. М.),

Прокопова Дарина, КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв» (викладач Решетило Ю.В.),

Мурзаєва Мавіле, Генічеська мистецька школа (викладач  Шапірко І. І.).

Диплом ІІІ ступеня

Бубнова Софія, Генічеська мистецька школа (викладач  Бубкіна І.С.),

Безвербна Крістіна, Генічеська мистецька школа (викладач Мартинець Т. М.),

Дереза Поліна, КУ «Іванівська дитяча музична школа» (викладач Дереза Г.М.),

Чумак Софія, КЗ «Нововоронцовська РДМШ» (викладач Гринько І.А.),

Бохонко Анна, Генічеська мистецька школа (викладач Зiадiнова Е.С.).

Номінація «Ансамблі» (вокальні)

Диплом І ступеня

Вокальний ансамбль хлопчиків «Дискант», КЗ «Чаплинська дитяча музична школа»(керівник Плешинець І. А., концертмейстер  Скричевська О.В.).

Диплом ІІ ступеня

Вокальний ансамбль «Кубики», Генічеська мистецька школа (керівник Мартинець Т. М.).

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *