Барвиста осінь завітала до учнів Генічеської мистецької школи

8 листопада  в Генічеській мистецькій школі діти та дорослі слухали мелодії осіннього лісу. Чарівні ведучі —  Юлія Лебедєва та Олександра Белічко за допомогою цікавих ігор, загадок розповідали про дивовижну пору року, яка дарує нам золоте вбрання, корисні, смачні овочі та фрукти та незабутні враження.

Запрошуючи осінь до себе на свято, учні співали, грали на музичних інструментах. Ще мить і ось вона на сцені. Світлана Каунова гарно впоралася з роллю осені, створюючи казкову атмосферу. Гарний настрій навіть не зіпсувала і хмаринка. Цей художній образ втілила Крістіна Безвербна.

Діти з задоволенням розкривали свої таланти, а підтримували їх викладачі та батьки.

У цей день на сцені виступили: Бразнец Віктор (викладач Стефановська Т.Г.), Дерев’янко Діана, Златанова Кароліна (викладач Вольська Ю.В.), Леонова Варвара, Макушенко Максим (викладач Міжура І.В.), Лебедєва Юлія, Каунова Світлана (викладач Толчева Н.О.),Бохонко Анна (викладач Жернова Л.М.), Гавриленко Василиса (викладач Козачок Є.О., концертмейстер Жернова Л. М.), фортепіанний ансамбль у складі: Андросенко Даяна — Аяр Фериде (викладачі: Міжура І.В., Сузанська Н.В.), Міжура Іван (викладач Супрунов А.І.),    Безвербна Крістіна, Козачок Ксенія (викладач Мартинець Т.М.), Кузнецов Олександр (викладач Козачок О.Р.), Медвідь Катерина (викладач Сергєєва В.П.),  Яницький Даніїл (викладач Шапірко І.І., концертмейстер Жернова Л. М.).

Юним музикантам Осінь подарували смачні фрукти. На згадку про свято усі присутні фотографувалися і ділилися своїми враженнями від свята, яке підготували викладачі Генічеської мистецької школи —  Вікторія Кальницька та Наталя Толчева.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *