Успіх учнів Генічеської мистецької школи на музичних конкурсах

Вже вкотре Генічеська мистецька школа примножує свої творчі успіхи на поважних конкурсних заходах. З 7 по 9 грудня в місті Дніпро проходив  XII  Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золота Ліра». Традиційно цей мистецький захід збирає учасників віком з 8 до 23 років і старше, які приїжджають  з різних міст України та зарубіжжя. Вони, виступаючи у різних номінаціях, розкривають свою виконавську майстерність.

 Поважне журі конкурсу, до складу якого входили народні та заслужені артисти України, діячі культури і мистецтв, викладачі вищих музичних навчальних закладів, високо оцінило рівень виступів юних музикантів з Генічеська. Було відзначено їх підготовку до фестивалю- конкурсу та цікавий репертуар.

Так, Єлизавета Блінічкіна, яка виступала  в номінації «Фортепіано» ІІІ вікова категорія (викладач Сузанська Н.В.) отримала Гран-прі і подарунки від організаторів «Золотої Ліри». Вона яскраво виступила як на конкурсі, так і на гала-концерті.

Диплом І ступеня привіз додому фортепіанний ансамбль у складі: Сафронова Софія – Харламова Марія (викладачі: Міжура І.В., Сузанська Н.В.). Диплом ІІ ступеня отримала Лебедєва Юлія, яка виступала в номінації «Фортепіано» ІІ вікова категорія (викладач Лебедєва Є.Г.). Диплом ІІІ ступеня у фортепіанного ансамблю у складі: Явдик Діана – Яницька Анастасія (викладачі: Гак В.А., Лебедєва Є.Г.).

У номінації «Академічний спів» виступали: Мозгов Олександр і  Кандиба Анастасія (викладач та концертмейстер Вольська Ю.В.). Вокалісти продемонстрували цікаву програму та  отримали дипломи ІІІ ступеня.

Цього разу честь навчального закладу захищали не тільки учні, а й викладач –методист Генічеської мистецької школи Міжура Інна Валеріївна, яка в номінації «Методичні роботи» представила авторську збірку «Малює музика слова». Її творчі знахідки високо оцінило журі і вручила диплом І ступеня.

Усі переможці були нагороджені дипломами, кубками та медалями.

8 грудня в місті Херсон  проходив обласний фестиваль-конкурс «Первоцвіт-дебют». У номінації «Народні інструменти» виступило 20 учасників, серед яких була і учениця Генічеської мистецької школи Медвідь Катерина (викладач Сергєєва В.П.).

Дівчина грає на акордеоні. Її артистичні здібності та виконавську майстерність відзначило компетентне журі. Медвідь Катерина отримала диплом ІІІ ступеня.

Дирекція Генічеської мистецької школи дякує викладачам, які вклали свій труд та частку душі в кожного учня й батькам, які сприяли участі дітей у музичних конкурсах.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *