Майстер -клас для викладачів фортепіанних відділів музичних шкіл області

Першого листопада у  Генічеській мистецькій школі відбувся майстер-клас для викладачів фортепіанних відділів мистецьких шкіл та шкіл естетичного виховання Херсонської області. Його  провели викладачі-методисти Генічеської мистецької школи Захарченко Тетяна Анатоліївна та Лебедєва Єлизавета Григорівна.

Використовуючи свій власний досвід, вони досконало розкрили теми: «Чому ми граємо Гайдна: класична сонатна форма в молодших та середніх  класах» та «Особливості виховання поліфонічного мислення у учнів молодших класів». На прикладі роботи зі своїми учнями, Лютенко Ноемою (2 кл.), Белічко Олександрою (5 кл.), Триказюк Софією (4 кл.), Грицутою Софією, Ібрагімовою Ріаною (1 кл.), Ібрагімовим Арсеном (2 кл.), Авраменко Катериною (2 кл.), Лебедєвою Юлією (3 кл.), Шевченко Кирилом (4 кл.), розповіли як проходить знайомство дітей з класичною музикою, які труднощі виникають під час вивчення репертуару, про впровадження нових технологій в педагогічну діяльність.

Майстер – клас проходив у формі спілкування з аудиторією. Учасники цього заходу мали можливість отримати методичну та практичну допомогу, обмінятися досвідом.

Такі майстер-класи, безперечно, дають можливість фахівцям рухатися вперед. Викладачі фортепіанних відділів зазначили, що захід був цікавим і пройшов на високому професійному рівні.

Автор записи: ГМШ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *