Святий Миколай завітав до Генічеської мистецької школи

Насичений подіями рік добігає кінця і наступає довгоочікувана казкова пора, коли діти та дорослі починають вірити у дива. У ніч з 18 на 19 грудня усім  малюкам за їх добрі вчинки Святий Миколай дарує солодкі подарунки. Цей день надає віри у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості й втіхи.

Щирим та веселим було свято «У день Святого Миколая», яке відбулося 19 грудня в Генічеській мистецькій школі. Учні перших та других класів опинилися у справжній зимовій казці. Вони грали на музичних інструментах, співали, відгадували загадки, водили хороводи.

У цей день виступили: Черчевич Анна (викладач Мартинець Т.М.), Токарчук Микита (викладач Стефановська Т.Г.), Рибіна Анна (викладач Лущан В.Я.), Поляков Валерій (викладач Жернова Л.М.), Антошкін Михайло (викладач Супрунов А.І.), Лютенко Ноема (викладач Захарченко Т.А.), фортепіанний ансамбль у складі: Андросенко Даяна- Айяр Феріде (викладачі: Міжура І.В., Сузанська Н.В), Софія Грицута (викладач Лебедєва Є.Г.), фортепіанний ансамбль у складі: Лобівська Вікторія- Ємельяненко Олексій (викладач Шкроб  О.А.), Жицька Анастасія (викладач Бубкіна І.С.).

Дитячі таланти перетворили сувору та сумну героїню свята Зиму на добру і веселу, яка допомогла Святому Миколаю потрапити до дівчаток й  хлоп’ят. Як завжди, добро перемогло зло.

 Святий Миколай привітав з  Днем народження Медата Туренова, а також приніс талановитим, слухняним діточкам солодощі  та залишив добрі спогади на цілий рік!

Це свято пройшло за підтримкою Відділу культури Генічеської РДА та спонсорів – Васильчука Вадима і Осташевського Івана. Новорічне дійство прикрасили костюми, надані  Генічеським районним палацом творчості дітей та юнацтва і майстринею Голбай Інною.

За що їм всім дякують діти та дорослі.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *