І знову разом

Зараз святки — це час від Різдва Христового до Хрещення … Всі ці дні будуть наповнені дивовижною радістю свята. За вікном невеликий мороз, в будинку тепло та затишно, а за столом збирається вся родина. На початку Нового року будуються плани на майбутнє, ми мріємо і сподіваємося на зміни в житті.

Дуже приємно, що в цей час до Генічеської мистецької школи приїжджають її випускники. Кожен з них з радістю згадує часи проведенні у навчальному закладі.

Саме у січні, під час зимових канікул, проходить традиційний вечір «І знову разом», на якому у випускників є можливість зустрітися зі своїми викладачами, продемонструвати творчі досягнення та запропонувати слухачам розмаїття музичних творів.

У цьому році на шкільній сцені виступили: Інна Автанделян, Аніфе Меметова, Дар’я Дяченко, які закінчують 4 курс Херсонського та Запорізького музичних училищ, першокурсниці – Олена Сібілєва (Херсонське музичне училище) та Ольга Толчева (Київська муніципальна академія музики ім. Глієра), Олексій Ванін і його молодший брат Іван. Про кожного випускника розповідалось на вечері, а також їм зробили подарунок у вигляді відеосюжету про їх творчий шлях.

На сцені звучали: акордеон, скрипка, естрадний і академічний вокал у супроводі концертмейстерів – Віталія Гетьмана та Юлії Вольської. Вони також випускники Генічеської мистецької школи. Класичні твори, народні мелодії, естрадні композиції створили у залі атмосферу свята.

Випускники дякували своїм викладачам за те, що  вони відкрили для них чарівний світ музики та розвивали їх творчі таланти. Кожен з  них мріє про подальшу професійну кар’єру, тому планує продовжити навчання у вищих навчальних закладах.

Директор Генічеської мистецької школи Тетяна Захарченко побажала випускникам здійснення їх мрій та багато працювати, бо вони обрали нелегкий, але такий дивовижний шлях музиканта.

У цей день у залі були присутні і першокурсниці Херсонського музичного училища – Анастасія Богдан та Валерія Івахненко.

Вечір був теплим, сімейним і від нього всі присутні отримали багато яскравих вражень. Його підготували викладачі навчального закладу: Вікторія Кальницька, Наталя Толчева, Юлія Вольська.

Зміняються покоління, а традиції школи зберігаються.  Тому є надія, що випускники, після завершення вищих навчальних закладів, повернуться до рідної школи як викладачі.

Фото: Олександр Прихненко

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *