Пісня надає мені крила

Нещодавно у Генічеській мистецькій школі відбувся сольний концерт випускниці цього навчального закладу, а зараз студентки ІІІ курсу Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка Дар’ї Буренко. Він проходив під назвою «Пісня надає мені крила». Адже дійсно творчість окрилює, надихає, а виконавець наповнює світ красою і світлом.

Маленьку Дашу привели до музичної школи в 5 років. Це було її рішення. У дитячому садку вона почула, як художній керівник грала на піаніно і у дівчинки виникло бажання освоїти цей музичний інструмент. Першим її викладачем була Тетяна Анатоліївна Захарченко. Потім Дар’я займалася у Юлії Вікторівни Серьожкіної та Наталі Дмитрівни Набоки. І хоча ніхто в дівчинці не бачив талант співачки, вона вирішила спробувати себе і як вокалістка.

У 5 років вона прийшла на прослуховування до чудового викладача Олени Кимівни Кучеренко. Перша пісня, яку виконала Даша, була з репертуару Надії Кадишевої «Тече струмок». Олена Кимівна мило посміхнулася і вирішила: «Візьмуся за цю дитину». І дійсно, тільки завдяки її терпінню і професіоналізму, дивовижному підходу до кожного учня, викладач зуміла розкрити талант Дар’ї, навчила її працювати над собою, не боятися сцени і приносити радість слухачам, виконуючи класичні твори.

Саме вона готувала свою випускницю до вступу в Херсонське музичне училище. У цьому навчальному закладі Дар’я займається у Світлани Олегівни Ширінської. Після закінчення музичного училища вона стає студенткою Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, де в даний час навчається у професора, народної артистки України Людмили Федорівни Божко. Дар`я працює над вокалом, вивчає іноземні мови і мріє співати на великій сцені.

Їй запам’ятався концерт, який проходив в минулому році на сцені Львівської філармонії, де вона, як солістка, виступала з камерним оркестром і хором.

Всі присутні у залі Генічеської мистецької школи могли насолодитися творами відомих композиторів: Миколи Римського-Корсакова, Роберта Шумана, Жюля Масне, Жоржа Бізе, Петра Чайковського, Семена Гулака – Артемовського, Юлія Мейтуса. Вокалістка та концертмейстер Інна Валеріївна Міжура (викладач – методист Генічеської мистецької школи, випускниця цього навчального закладу) подарували присутнім справжнє музичне свято.

Після виступу, Дар’я згадала яскраві моменти зі шкільного життя, подякувала усім своїм викладачам за професіоналізм і гарне ставлення до кожної дитини. «Школа для мене – це другий дім. А викладачі, які тут працюють, найкращі. Вони й зараз допомагають нам словом і ділом, піклуються про нас, як про власних дітей. У цьому навчальному закладі панує особлива атмосфера творчості»,- зазначила Дар’я. Також вона поділилася планами на майбутнє: вдосконалювати вокальну майстерність, збагатити репертуар та працювати над собою.

Директор Генічеської мистецької школи Тетяна Анатоліївна Захарченко подякувала матусі та бабусі випускниці  за підтримку творчих починань вокалістки та з теплотою згадала про дитячі роки дівчини проведені у навчальному закладі. Вона поділилися своїми враженнями від концерту й побажала Дар`ї вірити у свої сили, впевнено крокувати вперед, реалізувати нові творчі проєкти. «Ми завжди з радістю будемо чекати на сольні виступи всіх наших випускників», – зазначила Тетяна Анатоліївна.

Оплески глядачів, квіти від шанувальників творчості Дар’ї додали їй наснаги та подарували багато приємних хвилин. На згадку про концерт залишаться фотографії,  зроблені фотохудожником Олександром Прихненко, якими поповниться шкільний архів.

Попереду у Дар’ї  навчання, підкорення нових вокальних висот, кропітка праця та нові досягнення. Тож побажаємо їй успіхів.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *