Генічеська мистецька школа продовжує традиції сімейного музикування

Чотирнадцятого лютого  в Генічеській мистецькій школі пройшов вечір сімейного музикування. До нього юні музиканти та їх рідні готувалися серйозно. Вечір проходив під назвою «Все починається з любові». І дійсно всіх виконавців  об’єднувала любов до творчості  та своєї родини.

Концертна програма була цікава тим, що зі своїми рідними на музичних інструментах грали учні, які навчаються у першому класі Генічеської мистецької школи. Підтримка сім’ї  для них була дуже важлива. Зі сцени лунали ліричні, романтичні твори та музика, яка передавала характер народних танців.

У цей день виступили: Феріде та Зарема Айяр, Амед та Медат Туренови, Анна та Станіслав Рибіни, Асан і Аміде Сейтвелієви, Тетяна та Сара Ніколаєнко, Влад та Діана Явдик, Аніта та Анастасія Краснови, Андрій та Анастасія Генеберг, Арсен та Ріана Ібрагімови, Лілія Дзюба та Анна Романенко, Богдан та Остап Трощіни, Єлизавета Прокоп’єва та Герман Мерц, Ольга та Анна Баканович, Саніє та Сафіє Мурадасилови, Вікторія та Ніколь Сахник, Світлана та Анна Бохонко. Зворушливими були пісні у виконанні сестер — Мавілє, Аділє і Мєр’єм Мурзаєвих, а також Юлії Лебедєвої під акомпанемент своєї бабусі.

До концерту юних музикантів та вокалістів підготували  викладачі: Наталія Сузанська, Єлизавета Лебедєва, Тетяна Стефановська, Валентина Лущан, Людмила Сердюк, Валентина Гак, Ольга Козачок, Ірина Шапірко, Євген Козачок, Наталя Толчева, Людмила Жернова.

Провели вечір – Наталія і Юлія Лебедєви, які розповідали про юних музикантів та їх творчі родини. На святі панувала щира, відкрита і добра атмосфера. У цей день свої вірші прочитала Оксана Бохонко.

На концерті юні музиканти дякували своїм батькам та викладачам за любов, терпіння і бажання розвивати дитячі таланти.  Приємно, що  кожен рік  з’являється більше нових сімейних ансамблів, які радують слухачів своїм музичним мистецтвом.

Цей захід підготували викладачі Генічеської мистецької школи: Вікторія Кальницька, Наталя Толчева, Тетяна Стефановська.

Фото: Олександр Прихненко

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *