Перемоги учнів на дистанційних музичних конкурсах

Не дивлячись на карантин, учні Генічеської мистецької школи  брали участь у дистанційних музичних конкурсах різного рівня та відеомарафонах. Так, Лосевичев Данило отримав диплом І ступеня, виступаючи у номінації «Фортепіано» на  дистанційному Міжнародному конкурсі «Україна єднає світ», який проходив в місті Київ з  25 березня по 25 квітня. За підготовку учасника дипломом нагородили його викладача Шкроб Ольгу Анатоліївну.

Більше 40 учнів Генічеської мистецької школи взяли участь у відеомарафоні «Красота врятує світ», який проходив з 11 квітня по 10 травня. Організатором проєкту виступила  група  адміністраторів  Риковської мистецької школи  за підтримки  голови Генічеської районної ради Андрія Євстратова та  головного спонсора — Благодійного   фонду Альберта Черепахи. Учні та їх родини створювали відео в умовах карантину. Генічеське інтернет-видання “Новий Візит”, яке виступило інформаційним спонсором, на протязі 4 тижнів розміщував підсумки голосування. Серед 250 учасників були визначені переможці. Приємно, що призові місця зайняли і учні Генічеської мистецької школи. Усі вони отримали дипломи, грошові премії та подарунки від спонсорів і організаторів.

І місце у Лебедєвої Юлії (викладачі: Лебедєва Є.Г., Толчева Н.О.) та у складі родинного ансамблю у Мурзаєвої Мавілє (викладач Шапірко І.І.).

ІІ місце зайняли: Белічко Олександра (викладачі: Захарченко Т.А., Толчева Н.О.), Довга Софія (викладачі: Жернова Л.М., Мартинець Т.М.) , Лукашук Майє (викладачі: Захарченко Т.А., Мартинець Т.М.).

18 викладачів Генічеської мистецької школи було відзначено дипломами за підготовку дітей до відеомарафону під час дистанційного навчання.

Урочистості нагородження дітей та спілкування з учасниками відбувалися 23 та 24 червня на трьох концертних майданчиках: місто Генічеськ, селища Новоолексіївка та Рикове.

З 29 квітня по 11 травня в місті Вінниця, на базі гуманітарно — педагогічного коледжу, проходив дистанційний Всеукраїнський  конкурс «Струни Поділля» . У ньому взяв участь Данило Лосевичев, учень Генічеської мистецької школи (викладач Шкроб О.А.), який отримав диплом учасника, виступаючи серед дорослих конкурсантів.

 З 15 травня по 17 травня в місті Київ проходив дистанційний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв « MARINE FANTASY» . У номінації «Вокал» взяла участь Безвербна Крістіна (викладач Мартинець Т.М.), яка отримала диплом І ступеня.

За ініціативи голови Генічеської районної ради Андрія Євстратова, з 27 травня по 2 червня  в онлайн-просторі, проходили  «Творчі змагання концертних програм». Захід було присвячено Міжнародному Дню захисту дітей. Організаційна та технічна  підтримка заходу здійснювалася адміністративною групою Риковської мистецької школи Генічеської районної ради. Інформаційний спонсор – інтернет — видання «Новий Візит».

На конкурс надійшло 27 програм від  учасників з Генічеська, Рикове, Новоолексіївки, Павлівки, Щасливцеве, Генічеської Гірки,  Стрілкового,  Чонгара та 5 програм — від творчих колективів м. Запоріжжя,  м. Дніпра, м. Глухів Сумської області, м. Токмак Запорізької області. Відеоконцерти  й  цікаві програми представили заклади освіти та  культури.  А ще  в змаганнях взяли участь  презентації вихованців образотворчих та театральних  студій, сольні та сімейні концертні програми, слайд-шоу.

 17 червня пройшов брифінг з учасниками конкурсу та представниками ЗМІ,  під час якого й було визначено  результати творчих змагань.

Переможцями цього проєкту стали три мистецькі школи Генічеського району. Саме ці колективи  отримали дипломи, статуетки  та грошові винагороди  від організатора — голови Генічеської районної ради  Андрія  Євстратова.

Диплом 1 ступеня: за  відеоконцерт “Світ дитячих мрій!” — колектив Генічеської  мистецької школи Генічеської районної ради Херсонської області, директор Захарченко Тетяна Анатоліївна.

Диплом 2 ступеня: за відеоконцерт “На хвилях музики — в дитячі мрії” — колектив Риковської  мистецької школи Генічеської районної ради Херсонської області, директор Камбурова Аліє Рустемівна.

Диплом 3 ступеня: за відеоконцерт “Ну, карантин, постривай!”—  колектив Новоолексіївської  мистецької школи Генічеської  районної ради Херсонської області, директор Непомящий Юрій Вікторович. 

На початку червня в Італії дистанційно проходив XVI Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «Insieme Per Suonare Cantare Danzare» e «Gianni Rodari». Його проводила Асоціація культурного мистецтва. Серед багатьох учасників свою творчість представив  і учень Генічеської мистецької школи Микита Токарчук, який виступав у номінації «Фортепіано». Його артистизм та виконання обов’язкової програми підкорили членів журі‎. Микита отримав диплом І ступеня, медаль та кубок. Його до конкурсу підготувала Тетяна Григорівна Стефановська. Організатори надали їй диплом та подякували за співпрацю. 

З 25 по 30 червня у Львові проходив ІІІ Дистанційний Міжнародний Багатожанровий Інтернет фестиваль-конкурс «Samocvity – On Lane». Його організаторами виступили: ГО «Арт Центр» Антре «(Україна), Fundacja Inspiracja + (Польща).  

У фестивалі – конкурсі взяли  участь учні та викладачі Генічеської мистецької школи.

Так, І місце в номінації «Інструментальна музика. Фортепіано» отримали: Юлія Вольська (доросла вікова категорія),  Діана Дерев’янко (молодша вікова категорія).

ІІІ місце в номінації «Академічний вокал» у Ксенії Гордієнко (молодша вікова категорія) та Олександра Мозгова (середня вікова категорія).

ІV місце в номінації «Естрадний вокал» у Діана Дерев’янко (молодша вікова категорія), а також у Анастасії Кандиби (середня вікова категорія), яка дистанційно виступала в номінації «Академічний вокал». Підготувала учнів  викладач Генічеської мистецької школи Юлія Віталіївна Вольська. Усі переможці отримали дипломи, медалі та сувеніри від організаторів.

12 липня 2020 року проходив Всеукраїнський дистанційний конкурс – фестиваль мистецтв «Зірковий крок». Його організаторами виступили:  ГО «ПРОСКУРІВ — ФЕСТ», продюсерський центр «Oma music star», ТС « Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

Він проходив під гаслом : «З любов’ю  до дітей, з повагою до керівників, з вдячністю батькам». У цьому конкурсі — фестивалі  взяли участь  солісти, ансамблі та колективів з різних областей України, які представили цікаві програми у різних номінаціях.

Приємно, що журі оцінило професійну підготовку учнів Генічеської мистецької школи.

Так, Гран-прі отримав фортепіанний ансамбль: Сахник Ніколь – Перцева Єлизавета (викладачі: Гак В.А., Лебедєва Є.Г.). Переможці були нагороджені дипломами та кубками.

Організатори подякували усім, хто підтримує і розвиває дитячі таланти та побажали учасникам творчих успіхів й нових перемог.

Учні Генічеської мистецької школи наприкінці липня взяли участь у  Міжнародному конкурсі «GOLD EUROPE WORLD/ STARS 2020». Він проходив дистанційно за сприянням  ГО «Зірковий шлях» (Україна),  I&J Company  «GOLD EUROPE» (Чехія) та за підтримки регіонального представництва центру культурних досліджень міністерства культури  України,  міністерства культури Чехії, котрий є відбірковим для участі у фіналі в Європі. Серед учасників  з усього світу диплом І ступеня в номінації «Фортепіано» ( ІІ вікова категорія)  отримала Лебедєва Юлія (викладач Лебедєва Є.Г.). Також диплом І ступеня та медалі вручили фортепіанному ансамблю у складі: Лебедєва Юлія-Довга Софія (викладачі: Лебедєва Є.Г., Жернова Л.М.). Організатори нагородили солістку та ансамбль  сертифікатом на 70 євро для участі у фіналі цього конкурсу, який відбудеться у Празі (Чехія).

У цьому  конкурсі взяли участь понад 1000 колективів і солістів різних жанрів з різних регіонів Європи, країн ближнього і далекого зарубіжжя. Організатори подякували усім викладачам, які у часи пандемії  знаходять можливість   підтримати дитячу творчості, бо саме мистецтво закладає основу для  культурного життя покоління 21-го століття.

Зараз  учні готуються до нових конкурсів. А у дітей є можливість приєднатися до творчої родини, яка зветься Генічеська мистецька школа. Тож чекаємо на Вас.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *