Перемога учнів Генічеської мистецької школи на дистанційному Всеукраїнському конкурсі

Нещодавно  фортепіанний ансамбль Генічеської мистецької школи у складі: Сахник Ніколь- Перцева Єлизавета (викладачі: Гак В.А., Лебедєва Є.Г.) взяли  участь у дистанційному Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Мелодія моєї мрії». Він проходив за підтримкою Міністерства культури України, Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень, а також громадської організації «Первоцвіти».

До участі було допущено 156 конкурсних відеоматеріалів, які надійшли організаторам з усіх куточків України.

Почесні члени журі, до складу якого ввійшли фахівці у галузі культури та мистецтва, на протязі тижня переглядали  виступи та  визначали переможців.

Високий рівень виконавської майстерності було відзначено у учениць Генічеської мистецької школи. Фортепіанний ансамбль: Сахник Ніколь — Перцева Єлизавета, який виступав у номінації «Інструментальне мистецтво», отримав диплом І ступеня та сертифікат, що надає змогу переможцям за 50% оплати взяти участь в одному з Міжнародних фестивалів-конкурсів громадської організації «MIR-FEST» в Туреччині, Болгарії чи Грузії.

Організатори подякували усім викладачам за участь у розвитку творчих талантів своїх учнів.

 Під час пандемії проведення дистанційних фестивалів – конкурсів  є ефективною формою роботи, яка надає шанси  кожному проявити себе.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *