Учні Генічеської мистецької школи продовжують брати участь у дистанційних музичних конкурсах та фестивалях

З 11 по 12 грудня на базі Херсонського фахового коледжу музичного мистецтва відбувся обласний конкурс «Первоцвіт дебют». 192 учасники з 24 мистецьких шкіл в різних номінаціях представили свої програми. Приємно, що учні Генічеської мистецької школи знову серед переможців. Диплом III ступеня в номінації «Фортепіано» отримала Лебедєва Юлія (викладач Лебедєва Є.Г.).

З 13 по 19 грудня в місті Харків дистанційно проходив V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «KharkivFEST- 2020». Його організаторами виступили: Міністерство культури та інформаційної політики України, Харківська державна академія культури, благодійний фонд підтримки талановитих дітей та молоді «Жар — птиця». У мистецькому заході брали участь солісти та творчі колективи навчальних закладів з різних регіонів України, а також професійні виконавці. Учні Генічеської мистецької школи виступали в номінаціях: «Інструментальне мистецтво», «Вокал».

Диплом I ступеня отримав фортепіанний ансамбль: Сафронова Софія – Харламова Марія (викладачі: Міжура І.В., Сузанська Н.В.), а також юний виконавець – Попов Артем (викладач Сергєєва В.П.).

Дипломи II ступеня у Гордієнко Ксенії та Мозгова Олександра, а диплом IIІ ступеня у Кандиби Анастасії (викладач Вольська Ю.В.).

Усі переможці від організаторів отримали медалі, кубки та подарунки у вигляді символу наступного року, а викладачі — подяки за підготовку юних музикантів до конкурсу.

Попереду в учнів Генічеської мистецької школи нові мистецькі заходи та творчі зустрічі, які  будуть проводитися дистанційно. Тож діти, за допомогою викладачів, продовжують працювати над вдосконаленням своєї виконавської майстерності.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *