Наші перемоги на музичних дистанційних конкурсах

З 25 по 27 грудня в місті Кривий Ріг проводився Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Новорічна коляда». Для участі у ньому запрошувалися обдаровані діти та молодь. Цей мистецький захід проходив дистанційно. Оцінювання конкурсантів відбувалося за 10-ти бальною системою.

Дуже приємно, що, виступаючи в номінації «Інструментальний жанр», учениця Генічеської мистецької школи Дерев’янко Діана (викладач Вольська Ю.В.) отримала диплом ІІ ступеня та кубок від організаторів. Також викладачам, які підготували юних музикантів до конкурсу, надали подяки і  вони мали змогу взяти участь у дистанційному майстер-класі та отримати сертифікат.

З 9 по 10 січня в місті Бердянськ дистанційно проходив Міжнародний фестиваль — конкурс мистецтв і талантів «Діти-Зірки». Його організаторами виступили: Відділ культури виконавчого комітету Бердянської міської ради, Відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради, Центр культури і мистецтв, Асоціація діячів естрадного мистецтва України, ГО «Фестивальний Центр «SuperStar». До складу журі увійшли народні та заслужені артисти, діячі культури і мистецтв, представники шоу-бізнесу, відомі виконавці.

Учні Генічеської мистецької школи взяли участь у цьому фестивалі-конкурсі. Диплом І ступеня отримали: Ємельяненко Олексій в номінації «Інструментальний жанр» ІІ вікова категорія (викладач Шкроб О.А.), Лукашук Майє в номінації «Естрадний вокал» ІІІ вікова категорія (викладач Мартинець Т.М.).

Організатори надали переможцям дипломи, кубки та сертифікат на 50 євро на відпочинок у Болгарії в дитячому творчому таборі, а викладачам – подяки за вагомий внесок у розвиток культурно — естетичного виховання дітей та молоді.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *