Творчий вечір «З рук у руки» відбувся у Генічеській мистецькій школі

У кінці лютого в Генічеській мистецькій школі відбувся творчий вечір «З рук у руки», який проходив з дотриманням карантинних обмежень. Учні та викладачі навчального закладу потрапили в атмосферу родинного тепла та музики. На заході йшла мова про передачу з рук у руки секретів виконавської майстерності.

У школі працюють три покоління викладачів-піаністів : Сузанська Наталія Володимирівна — Міжура Інна Валеріївна — Вольська Юлія Віталіївна. І зараз вже можна казати про їх творчу династію, де відпрацьована одна манера гри, методика навчання та спілкування з дітьми. Викладачі разом готують учнів та беруть участь в конкурсах, концертній діяльності, радіють успіхам один одного та з задоволенням виступають самі на сцені. Все це вони продемонстрували на своєму творчому вечорі.

Викладачі та їх учні виконували переклади творів у виконанні ансамблів в 4 та 6 рук. Порадували своїм виступом юні піаністки: Сузанська Анна (викладач Міжура І.В.), Лисенко Мілана (викладач Вольська Ю.В.), Горбовська Параскєва (викладач Сузанська Н.В.).

Протягом вечора фортепіанні твори змінювалися вокальними. Свою творчість слухачам подарували фортепіанні ансамблі: Голуб Євген – Бартеньєв Данило, Сафронова Софія — Харламова Марія (викладачі Міжура І.В., Сузанська Н.В.), Романченко Поліна – Сергєєва Ксенія (викладач Міжура І.В.), вокалісти – Вольська Юлія Віталіївна та її учениця – Кандиба Анастасія.

Зворушливим був виступ Єлизавети Блінічкіної (викладач Сузанська Н.В.). Ця талановита учениця мріє про подальшу музичну кар’єру та готується до вступу у вищий навчальний заклад.

Дякуючи виконавцям за вечір, директор Генічеської мистецької школи Захарченко Тетяна Анатоліївна зазначила: «Цей захід – чудова сумісна робота викладачів та їх учнів. А головне, що він присвячений ювілею досвідченого викладача Сузанській Наталії Володимирівні. І поки покоління учнів змінюють одне одного, викладач завжди залишається молодим та постійно вдосконалює свою майстерність. Приємно, що випускники з вдячністю ставляться до роботи та досягненням свого наставника ».

І це дійсно так. Для Наталії Володимирівни було підготовлено багато сюрпризів: відеопоздоровлення від випускниць школи – Келлер Олени, солістки Дніпропетровського залу органної та камерної музики, а також Шинкаренко Таїсії, студентки Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра. У залі були присутні: Лідія Ходоковська та її донька Ірина Добровольська, місцева поетеса Тетяна Блінічкіна. Вони присвятили свої вірші Наталії Володимирівні.

Та справжнім сюрпризом для викладача став виступ колишнього учня, а зараз концертмейстера Новоолексіївської мистецької школи Редвана Челєбієва. Він разом із Хатідже та Рустемом Еміратлі виконав п’єсу Астора П’яццоли.

Завершився вечір виступом 8 ручного фортепіанного ансамблю у складі: Блінічкіна Єлизавета-Вольська Юлія-Міжура Інна-Сузанська Наталія.

Радісно бачити, коли учні продовжують музичні традиції своїх викладачів. Бо там, де звучить музика, відчувається надія і життя.

Надалі, на жаль, такі концерти у зв’язку з  пандемією ми зможемо побачити тільки у запису. Але сподіваємось, що і таке спілкування з прекрасним нікого не залишить байдужим. Тому бажаємо усім міцного здоров’я та гармонії у душі.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *