Учні Генічеської мистецької школи серед кращих на музичних конкурсах в Ізраїлі та Україні

З 15 лютого по 1  березня в Ізраїлі проходив ІІ International Musical Virtual Festival Competition «Gates of Hope». Конкурс проводився дистанційно. У ньому взяли участь виконавці від 7 до 20 років з різних країн: України, Ізраїлю, Латвії, Литви, Німеччини, Румунії, Болгарії, Сінгапуру, Кіпру та інших.

На цьому мистецькому заході учасники представили свою творчість у різних номінаціях. Оцінювали їх виступи відомі закордонні та вітчизняні викладачі й виконавці. І знову учні Генічеської мистецької школи  серед переможців.

Так фортепіанний ансамбль: Довга Софія-Лебедєва Юлія (викладачі: Жернова Л.М., Лебедєва Є.Г.) стали лауреатами та отримали диплом І ступеня. Разом вони виступають вже 5 років та неодноразово були переможцями музичних конкурсів різного рівня.

Юлія Лебедєва  (викладач Лебедєва Є.Г.) взяла участь в конкурсі  ще й як солістка.

Вона була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. За підготовку конкурсантів, організатори висловили подяку викладачам та надіслали їм сертифікати.

У кінці лютого були підведені підсумки  ІІ  Всеукраїнського багатожанрового дистанційного конкурсу «Битва жанрів», який проходив у Києві. У цьому мистецькому заході мали змогу взяти участь колективи та солісти, які виступали в різних номінаціях. Головною метою конкурсу було: популяризація дитячої та юнацької творчості в Україні, розвиток та підвищення професійної майстерності виконавців, виявлення кращих і оригінальних особистостей. До складу журі увійшли  висококваліфіковані фахівці в галузі культури і мистецтва, медійні особистості, Заслужені працівники культури України, Лауреати Міжнародних конкурсів. Організатором виступила продюсерська агенція «Я Артист», яка відома в Україні.

 Учень Генічеської мистецької школи Могилевський Кирило, виступаючи в номінації «Інструментальний жанр», показав високі результати та отримав заслужені нагороди: диплом І ступеня, кубок й медаль.

А його викладач —  Сердюк Людмила Олександрівна та концертмейстер  Гетьман Віталій Геннадійович подяки від організаторів конкурсу.

Щиро вітаємо наших переможців. Бажаємо їм нових  творчих здобутків, впевнено йти до своєї мети та підкорювати нові  музичні вершини.

Автор записи: Сlarinetto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *