Відбувся випускний вечір

У Генічеській мистецькій школі відбувся випускний вечір «І все одно в мажорі». Він пройшов в теплій домашній атмосфері, з дотриманням усіх карантинних обмежень. 26 випускників отримали свідоцтва, з яких 4 – з відзнакою. Це Краєва Влада, Соловйова Анна, Смоляров Марк, Сергєєва Ксенія. Більшість з учнів цього випуску були неодноразовими переможцями конкурсів різного рівня.

З найтеплішими словами до випускників звернулася директор школи Тетяна Анатоліївна Захарченко, яка побажала їм нових досягнень та успіхів на творчому шляху, а також подякувала усім викладачам за професіоналізм.  У цей день усі згадували, як до школи учні прийшли зовсім маленькими та крок за кроком вдосконалювали свою виконавську майстерність. На телевізорі демонструвалися фото з їх сімейних альбомів й усі  присутні опинилися в країні дитинства. Випускники підготували   концерт та веселий капусник, а допомогли їм в цьому викладачі: Інна Валеріївна Міжура, Валентина Петрівна Сергєєва, Людмила Олександрівна Сердюк.

Серед випускників були й такі,що вирішили продовжити своє навчання у професійних вищих закладах, так Анастасія Версетилова буде вступати  до музичного коледжу, щоб продовжити навчання за спеціальністю «Скрипка».

Позитивні емоції та  радість панували в залі.  Батьки випускників висловили слова вдячності  колективу школи за терпіння, теплоту та знання, подаровані їх дітям за роки навчання.

Свято закінчилось… Кожен з випускників знайде  свій шлях в житті, але нехай у них   залишаться приємні спогади про школу, де їх любили і любитимуть, де завжди чекають зустрічі з ними, щоб разом радіти новим досягненням та перемогам.

Автор записи: ГМШ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *