У Генічеській мистецькій школі нагородили відмінників та підготували звітний онлайн-концерт (фото, відео)

1 червня  в Міжнародний день захисту дітей в Генічеській мистецькій школі відбулося народження кращих учнів. Захід проводився з дотриманням усіх карантинних обмежень.

40 відмінників отримали грамоти за навчання та активну концертну діяльність. 55 учням висловили подяки. У цьому навчальному році діти взяли участь у 23 музичних конкурсах різного рівня не тільки в Україні, а й за кордоном. Зараз готуються до нових мистецьких заходів, які відбудуться в Харкові та Києві.  На базі школи пройшов й традиційний дитячий музичний фестиваль- конкурс «Зимові візерунки» серед ансамблів.

Поздоровляючи  дітей з закінченням навчального року, директор Генічеської мистецької школи Тетяна Анатоліївна Захарченко побажала усім гарних канікул, здоров’я та нових творчих досягнень. На святі був присутній Почесний громадянин міста Генічеська, письменник, фотохудожник Олександр Володимирович Прихненко. Саме він, завдяки своїм роботам, створює фотоархів навчального закладу. Нещодавно вийшов його новий  фотоальбом, який він подарував Генічеській мистецькій школі.

Усі присутні мали змогу побачити звітний онлайн-концерт, який на великому екрані було продемонстровано у залі.

Його учасники, завдяки Відділу культури та спорту Генічеської міської ради й Генічеської мистецької школи, отримали в подарунок флешки, а колективи — фоторамки.

Зараз у кожної дитини є можливість приєднатися до нашої дружної музичної родини. Прослуховування та вступні іспити  в Генічеській мистецькій школі продовжено до 17 червня. Тож чекаємо на Вас!

Автор записи: ГМШ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *