Генічеська мистецька школа серед кращих на музичних конкурсах

Літо та осінь для юних музикантів Генічеської мистецької школи  були насиченими на конкурси.

31 травня дистанційно проводився  канадсько-український фестиваль дитячої та юнацької творчості «Торонто – 2021». У ньому взяли участь юні музиканти з різних країн світу. Серед них був учень Генічеської мистецької школи Селіванов Владислав, який виступав в номінації «Фортепіано». Він отримав диплом І ступеня та медаль. До конкурсу його підготувала викладач Лебедєва Єлизавета Григорівна, якої організатори надали подяку.

З 1 по 6 червня в Харкові проходив  ХVІІІ Всеукраїнський конкурс юних виконавців Людвіга ван Бетховена. За час свого існування він став видатним явищем і впевнено зайняв своє місце у культурному житті України. У цьому році конкурс проводився дистанційно і бажання стати його учасниками  виявили 268 юних музикантів з 18 областей України. Оцінку виконавської майстерності та визначення переможців здійснює журі, до складу якого залучаються видатні майстри музичного мистецтва України.

Цікавими були  виступити учнів Генічеської мистецької школи.

Фортепіанний ансамбль: Сафронова Софія-Харламова Марія (викладачі: Міжура І.В., Сузанська Н.В.) отримав диплом ІІ ступеня, а у фортепіанного ансамблю: Лебедєва Юлія –Довга Софія ( викладачі: Лебедєва Є.Г., Жернова Л.М.) – диплом ІІІ ступеня.

 11 червня в місті Київ проходив ІІ Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс  мистецтв «Зоряний янгол», який зібрав багато талановитих виконавців. Серед них була і учениця Генічеської мистецької школи Михайлова Вероніка (викладач Шапірко І.І.).  Дівчина підкорила журі своїм вокалом та артистичністю. Вероніка, виступаючи в номінації «Естрадний спів», отримала диплом ІІ ступеня та медаль, а її викладач подяку за підготовку конкурсанта.

  У липні в Італії проходив XVIІ Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв Concorsi «Insieme Per Suonare Cantare Danzare» e «Gianni Rodari»‎ . Другий рік поспіль у ньому бере участь Токарчук Нікіта (викладач Стефановська Т.Г.). Він навчається в Генічеській мистецькій школі по класу «Фортепіано». В котре юний виконавець підкорив журі своїм виконавством та отримав диплом І ступеня, медаль та кубок. Конкурс проводився дистанційно.

8 липня в місті Бердянськ  проходив Міжнародний дистанційний  фестиваль — конкурс мистецтв і талантів «Зірка Азову» . Він традиційно збирає талановитих юних виконавців. Диплом І ступеня  та кубок в номінації  «Інструментальний жанр» ІІІ вікова категорія, а також сертифікат на 50 євро на поїздку в Болгарію у дитячий творчий табір отримав Кирило Шевченко (викладач Лебедєва Є.Г.).

З 18 по 20 серпня  в місті Дніпро проходив І Всеукраїнський  дистанційний фестиваль-конкурс вокального та інструментального мистецтва «Музична Україна», в якому взяли участь  музиканти з України та Білорусі. Серед них були і учні Генічеської мистецької школи. Журі відмітило їх рівень підготовки до фестивалю – конкурсу.

Гран – прі  у Юлії Лебедєвої (викладач Лебедєва Є.Г.). Вона виступала в номінації «Фортепіано».

Диплом І ступеня отримали : Поліна Лакша (викладач Захарченко Т.А.), Шевченко Кирило (викладач Лебедєва Є.Г.), фортепіанний ансамбль: Сафронова Софія — Харламова Марія (викладачі: Міжура І.В., Сузанська Н.В.), фортепіанний ансамбль: Сімонова Вікторія – Белічко Олександра (викладачі:  Лущан В.Я., Захарченко Т.А.), фортепіанний ансамбль: Довга Софія – Лебедєва Юлія (викладачі: Жернова Л.М., Лебедєва Є.Г.).

У Генічеську 4 вересня проходив V Міжнародний фестиваль — конкурс мистецтв  і талантів «Я – СуперЗірка!». Він проводився дистанційно та очно. На сцені Генічеської мистецької школи виступали учасники, які демонстрували свої здібності в номінаціях: «Інструментальний жанр», «Вокальний жанр», «Розмовний жанр». Директор Міжнародного фестивалю-конкурсу «Я — СуперЗірка» Оксана Черкез зазначила: « Ми побачили багато талановитих дітей. Дуже приємно, що у нашому конкурсі взяли участь юні музиканти та вокалісти з різних куточків України. Нам дуже сподобалась Ваша гостинність і в подальшому в місті Генічеськ ми плануємо проводити такі мистецькі заходи».

На відкритті  фестивалю — конкурсу був присутній  начальник відділу культури та спорту Генічеської міської ради Олександр Зюмкін. Оцінювало майстерність виконавців журі до складу якого увійшла і директор Генічеської мистецької школи, викладач – методист, спеціаліст вищої категорії Тетяна Захарченко. Усі представлені номери були цікавими, а переможців очікували дипломи, кубки, подарунки та сертифікат на 50 євро для поїздки в Болгарію у творчий табір .

Дуже приємно, що володаркою Гран-прі в номінації «Інструментальний жанр» стала  учениця Генічеської мистецької школи Поліна Лакша ( викладач Захарченко Т.А.).

Диплом І ступеня отримали: Дригула Кирило, Головко Поліна, Триказюк Софія (викладач Захарченко Т.А.), Лебедєва Юлія, Шевченко Кирило (викладач Лебедєва Є.Г.), фортепіанний ансамбль: Сімонова Вікторія – Белічко Олександра (викладачі: Лущан В.Я, Захарченко Т.А.), фортепіанний ансамбль: Довга Софія – Лебедєва Юлія (викладачі: Жернова Л.М., Лебедєва Є.Г.), фортепіанний ансамбль: Сахник Ніколь — Перцева Єлизавета ( викладачі: Гак В.А., Лебедєва Є.Г.), Горбовський Сінезій (викладач Козачок Є.О.). Він грав на саксофоне та підкорив журі своїм артистизмом. Усі  ці конкурсанти виступали  в номінації «Інструментальний жанр». Переможцями в номінації «Академічний спів» стали: Головко Поліна, Жаркова Дар’я (викладач та концертмейстер Мартинець Т.М.).

Диплом ІІ ступеня отримали: Камінська Евеліна (викладач Козачок О.Р.), Кольцова Олександра (викладач Козачок С.В., концертмейстер Гак В.А.) – номінація «Інструментальний жанр», Кандиба Анастасія (викладач Толчева Н.О., концертмейстер Міжура І.В.)  – номінація « Академічний спів», Вікторія Колєснікова (викладач Козачок С.В.) – номінація  «Естрадний спів».

Від організаторів усі викладачі та концертмейстери отримали подяки за підготовку конкурсантів.

Автор записи: ГМШ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *