У Генічеській мистецькій школі вітали з Днем батька

Останнім часом разом із Днем матері у більшості країн світу почали урочисто святкувати й День батька, висловлюючи татусям свою повагу та любов. В Україні кожну третю неділю вересня діти традиційно готують привітання та подарунки для своїх татусів.
На передодні цього свята в Генічеській мистецькій школі відбувся святковий вечір, присвячений Дню батька. Він пройшов в теплій атмосфері.

За допомогою відеосюжетів розповідалось про оператора відділення призову районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віталія Смульського, депутата міської ради, підприємця Віктора Разумного, старосту з Рівного Дмитра Гурбіка, Олега Кисельова, який зараз працює в комунальній спеціалізованій аварійно — рятувальній водолазній службі, тренера з акробатики КДЮСШ Олексія Слуцького, вчителя початкових класів в Генічеському закладі середньої освіти №4 Олександра Густого, викладача з вокалу Риковської мистецької школи Євгена Сємилєтова. На святі татусі з задоволенням відповідали на запитання, розповідали про свої плани на майбутнє. А об’єднало їх всіх одне бажання — щоб діти й рідні були здоровими та щасливими. Усі присутні привітали оплесками Віктора Гурбіка з народженням донечки Саміри, якої 17 вересня виповнилося 8 днів. Вона сьома дитина у цій великій та дружній родині. Присутні дізналися багато цікаво про хобі татусів, про їх подорожі разом з дітьми.


А святковий настрій допомагали створювати учні та викладачі Генічеської мистецької школи: вокальний ансамбль та вокальний дует: Сергєєва Ксенія-Жаркова Дар’я (викладач Мартинець Т.М.), дует акордеоністів: Ваврик Анна – Медвідь Катерина (викладач Сергєєва В.П.), Дяченко Дар’я, Сємилєтов Євген.


Міський голова Олександр Тулупов висловив слова подяки усім батькам та підкреслив важливість їх ролі для сім’ї, рідних, близьких та для міста в цілому. А також вручив подарунки, які стануть потрібними в домашньому господарстві.

Фото: Олександр Прихненко


Гості свята ще довго не розходилися. Вони фотографувалися, спілкувалися один з одним, обмінювалися своїми враженнями.
Організаторами свята виступили: виконком Генічеської міської ради, Відділ соціального захисту населення Генічеської міської ради, Генічеська мистецька школа.
19 вересня не забудьте привітати своїх татусів зі святом. Подаруйте їм свою любов і увагу!

Автор записи: ГМШ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *