З дотриманням карантинних обмежень у Генічеській мистецькій школі відбулася посвята в юні музиканти

Традиційно в Генічеській мистецькій школі в вересні проходить свято «Посвята в юні музиканти». У цьому році воно відбулося в новому форматі —  з дотриманням соціальної дистанції, скринінгу та маскового режиму.

У залі панувала святкова атмосфера. Діти знайомилися з музичними інструментами, розгадували загадки, а головне, що першокласники  вперше виступали на сцені. Серед них: Саютіна Ісабель (викладач Дяченко Д.А., концертмейстер Стефановська Т.Г.), фортепіанний ансамбль: Сузанська Анна – Кириченко Вікторія (викладач Міжура І.В.), Козачок Уляна (викладач Мартинець Т.М.).

Подарунком для першокласників стали виступи: Сердюк Мілени (викладач Толчева Н.О.), Батарейної Софії, Арендовича Данили, Медвідь Катерини (викладач Сергєєва В.П.), Кольцової Олександри ( викладач Козачок С.В., концертмейстер Гак В.А.), Вижевської Анни (викладач Мартинець Т.М.), Сейтвелієва Асана (викладач Сердюк Л.О., концертмейстер Гак В.А.), хорового класу ( керівник Толчева Н.О, концертмейстер Гетьман В.Г.).

Вперше в ролі ведучих себе спробували: Тимур Рябенко та Вижевська Анна, які разом з заступником директора з навчально-виховної роботи Кальницькою Вікторією познайомили учнів з дивовижним світом музичного мистецтва та зробили свято теплим, щирим й емоційним.

У цей день у всіх  першокласників була нагода вийти на сцену та відчути її магію. Учні пообіцяли гарно вчитися та з задоволенням виступати на концертах. На святі діти отримали маленькі подарунки й гарний настрій.

Батьки дякували організаторам заходу за підтримку дитячих талантів і бажання дарувати людям радість від спілкування з прекрасним.

Фото: Олександр Прихненко

Автор записи: ГМШ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *