Відбулося засідання обласного методичного об’єднання для викладачів теоретичного та фортепіанного відділів

У зв’язку з карантинними обмеженнями, життя пропонує викладачам нові форми роботи по удосконаленню професійної майстерності, а також онлайн спілкування між колегами.

Так, 22 жовтня, на засідання обласного методичного об’єднання були представлені відео: методична доповідь з елементами показу викладача теоретичних дисциплін Генічеської мистецької школи Кальницької В.М. за темою: «Дидактичні та ігрові форми роботи, як засіб урізноманітнити навчальну діяльність на уроках музичної літератури»;

методична доповідь з елементами показу викладача-методиста, спеціаліста вищої категорії Генічеської мистецької школи Міжури І.В. за темою: «Семантичні та синтаксичні особливості творів великої форми Ф. Кулау»;

відкритий урок  старшого викладача, спеціаліста вищої категорії Риковської мистецької школи Набоки Н.Д. за темою: «Робота над штрихами в класі фортепіано».

Викладачі мистецьких шкіл Херсонської області мали змогу познайомитися з роботами, а потім, 26 жовтня, в системі ZOOM їх обговорити та дати свої рекомендації й пропозиції.

Діалог проходив в конструктивній формі. Модератором виступила голова Генічеського районного методичного об’єднання, директор Генічеської мистецької школи Т.А. Захарченко, яка представила роботи, розповіла про викладачів.

100 учасників онлайн — конференції мали змогу висловити свою думку. Вони зазначили, що усі роботи були цікавими, теми, які розкриті в них, актуальні. Дуже приємно було почути, що багато з досвіду викладачів буде взято до роботи. Учасники конференції запропонували при обласному методичному центрі культури і мистецтв створити «Скарбничку цікавих методичних розробок».

Саме таке спілкування надає можливість викладачам  творчо працювати, використовуючи новітні технології, а також  робити заняття з дітьми цікавими й змістовними.

Інформацію про проведення та обговорення цього заходу було висвітлено на сторінці Facebook «Херсонського обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв».

https://ru-ru.facebook.com/xonmckm/

Автор записи: ГМШ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *