Учні Генічеської мистецької школи продовжують перемагати на нових музичних конкурсах

У листопаді проходив XIII Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золота Ліра». Він проводився у два тури в місті Дніпро. Дистанційно учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли народні та заслужені артисти, діячі культури і мистецтв.

Головна мета Міжнародного фестивалю — конкурсу — це вдосконалення інструментальної та вокальної майстерності й сприяння розвитку таланту і творчого потенціалу юних виконавців.

У ньому взяли участь інструменталісти та вокалісти з різних куточків України.

Серед них були і учні Генічеської мистецької школи. Диплом ІІ ступеня в номінації «Академічний вокал» отримала Жаркова Дар’я, а диплом ІІІ ступеня у Вижевської Яни. До конкурсу їх підготувала викладач – Мартинець Тетяна Миколаївна.

Учні Генічеської мистецької школи вкотре доказали, що їм під силу виконувати досить складні академічні програми, різножанрові вокальні твори, як композиторів класиків, так і сучасних українських авторів.

На початку грудня у Генічеську дистанційно буде проводитися традиційний ХІІ Відкритий музичний фестиваль — конкурс «Зимові візерунки». Зараз усі серйозно готуються до нього. Тож побажаємо учням творчого натхнення та нових перемог!

Автор записи: ГМШ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *