У Генічеську відбувся ХІІ Відкритий музичний фестиваль-конкурс «Зимові візерунки» (підсумки)

4 грудня в Генічеській мистецькій школі  дистанційно проходив ХІІ Відкритий  музичний фестиваль – конкурсу «Зимові візерунки».  Він традиційно проводиться на початку зими  та  дарує чудову нагоду для виявлення творчо обдарованої молоді, яка має змогу продемонструвати свою майстерність, отримати новий досвід та поділитися власним.

У цьому році в фестивалі-конкурсі взяли участь 98 юних музикантів та вокалістів з Херсонської, Запорізької, Житомирської, Київської, Тернопільської областей.

Не дивлячись на пандемію та дистанційне навчання, діти зуміли підготуватися та гідно представити свої програми.

Оцінювало майстерність конкурсантів поважне журі, до складу якого увійшли Народні та Заслужені артисти України, викладачі вищих навчальних закладів.

Єргієв Іван Дмитрович, Народний артист України, доктор мистецтвознавства, професор кафедри народних інструментів Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової, лауреат Міжнародних конкурсів, голова журі.

Буркацька Тетяна Вікторівна, Народна артистка України, професор кафедри сольного співу Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, лауреат національного та Міжнародних конкурсів, член журі.

Лелека Наталя Віталіївна, Народна артистка України, професор кафедри музичного мистецтва Херсонського державного університету, лауреат Міжнародних конкурсів, член журі.

Медвєдєв Володимир Дмитрович, Заслужений артист України, артист вищої категорії Академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії, викладач-методист по класу кларнету та саксофону, член журі.

Ревуцький Ярослав Анатолійович, Заслужений артист України, артист вищої категорії Академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії, лауреат Міжнародних конкурсів, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, викладач-методист, член журі.

Худяков Сергій Леонідович, Заслужений артист України, помічник головного диригента, концертмейстер групи фаготів Академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії, лауреат Міжнародних конкурсів та фестивалів, викладач – методист, член журі.

Черняк Євгенія Борисівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради Мелітопольського державного педагогічного університету імені Б. Хмельницького, лауреат Міжнародних конкурсів, член журі .

Мітлицька Вікторія Анатоліївна,  кандидат мистецтвознавства, професор кафедри фортепіано Дніпропетровської Академії музики імені М. Глінки, лауреат Міжнародних конкурсів,  член журі.

Гердова Тетяна Стефанівна, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри театральної майстерності Запорізького національного університету, лауреат Міжнародних конкурсів, член журі.

Чернявський Ігор Віталійович, старший викладач кафедри оркестрових струнних інструментів Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, соліст Харківської філармонії, лауреат Міжнародних конкурсів, член журі.

Гмиріна Світлана Вікторівна, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Київського університету імені Бориса Грінченка, тренер з вокалу телевізійного проєкту «Х-Фактор» Україна, каналу СТБ, директор всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Vocal seasons», постійний член журі європейських конкурсів і фестивалів (Польща, Угорщина, Болгарія), член журі.

Левченко Наталя Павлівна, Заслужений працівник культури України, доцент кафедри музичного мистецтва Херсонського державного університету, викладач вищої категорії ЦК «Оркестрові струнні інструменти» КЗ «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» ХОР, член журі.

Мазур Наталя Петрівна, Заслужений працівник культури України,  викладач – методист, художній керівник ансамблю бандур «Вільні крила» КЗ «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» ХОР, член журі.

Богданова Ганна Іванівна, завідувач ЦК «Оркестрові духові та ударні інструменти», викладач-методист КЗ «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» ХОР, член журі.

Чумаченко Олександр Валентинович, завідувач ЦК «Народні інструменти», викладач вищої категорії,  художній керівник та диригент оркестру народних інструментів КЗ «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» ХОР, член журі.

Захарченко Тетяна Анатоліївна, виконавчий  директор Відкритого музичного фестивалю – конкурсу «Зимові візерунки», директор Генічеської мистецької школи, викладач-методист, член журі.

Підсумки ХІІ Відкриттого  музичного фестивалю – конкурсу «Зимові візерунки». 

Поза конкурсом взяла участь наймолодша учасниця – Сузанська Анна, якій тільки 5 років. Вона виступала в номінації «Фортепіано». До конкурсу її підготувала викладач Генічеської мистецької школи Міжура Інна Валеріївна. Не дивлячись на свій маленький вік, Анна виступила впевнено і отримала свою першу нагороду – диплом «Надія виконавського мистецтва».

Номінація «Фортепіано»

І вікова категорія

Диплом  ІІ ступеня

Кириченко Вікторія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Міжура Інна Валеріївна

Білявська Кіра

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач  Матюшкіна Людмила Сергіївна

Диплом ІІІ ступеня

Андросенко Аріна

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Матюшкіна Людмила Сергіївна

Гапієнко Анна

Риковська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Гапієнко Лариса Леонідівна

Фролова Валерія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Жернова Людмила Миколаївна

Мустафаєва Рузілє

Новоолексіївська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Костенко Ольга Володимирівна

Номінація «Фортепіано»

ІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Пенська Надія

КЗСМО «Музична школа № 4» Херсонської міської ради

Викладач Міхєєва  Галина Вікторівна

Диплом ІІ ступеня

Ковальчук Тетяна

КЗ «Горностаївська мистецька школа»

Викладач Домнінська Тетяна Петрівна

Гуменюк Ксенія

Новоолексіївська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Матюшкіна Людмила Сергіївна

Морлок Назар

КЗ «Новокаховська дитяча музична школа»

Викладач Горлач Інна Володимирівна

Журба Давид

Новоолексіївська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Матюшкіна Людмила Сергіївна

Лазарева Марія

Каховська школа мистецтв

Викладач Нечитовська Олена Андріївна

Аяр Феріде

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Сузанська Наталія Володимирівна

Горбовська Параскєва

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Сузанська Наталія Володимирівна

Диплом ІІІ ступеня

Базільська Діана

КЗ «Новокаховська дитяча музична школа»

Викладач Лукашук Клавдія Петрівна

Кальчук Софія

«Черняхівська музична школа» Черняхівської селищної ради

Житомирського району

Викладач Дворська Наталія Анатоліївна

Ємельяненко Олексій

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач  Шкроб Ольга Анатоліївна  

Номінація «Фортепіано»

ІІІ вікова категорія

Гран-прі

Богдан Марія

КЗСМО «Музична школа № 4» Херсонської міської ради

Викладач Солгутовська Галина Леонідівна

Диплом  І ступеня

Лебедєва Юлія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Лебедєва Єлизавета Григорівна

Курочка Маргарита

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Захарченко Тетяна Анатоліївна

Довга Софія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Жернова Людмила Миколаївна

Сафронова Софія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Міжура Інна Валеріївна

Диплом ІІ ступеня

Твердохлєб Ганна

КЗСМО «Музична школа № 4» Херсонської міської ради

Викладач Солгутовська Галина Леонідівна

Оселедько Матвій  

КЗ «Олешківська ДМШ» Олешківської міської ради

Викладач Матлашевська Олена Михайлівна

Гегечкорі  Евеліна

КЗСМО «Музична школа № 4» Херсонської міської ради

Викладач Міхєєва  Галина Вікторівна

Генеберг Анастасія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Лущан Валентина Яківна

Шевченко Кирило

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Лебедєва Єлизавета Григорівна

Диплом ІІІ ступеня

Потапенко Аліса

Каховська школа мистецтв

Викладач Нечитовська Олена Андріївна

Номінація «Фортепіано»

ІV вікова категорія

Диплом І ступеня

Шпінь Поліна

Скадовська дитяча школа мистецтв

Викладач Яресько Марина Сергіївна

Номінація «Струнно-смичкові інструменти»

І вікова категорія

Диплом ІІ ступеня

Саютіна Ісабель

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Дяченко Дар’я Андріївна

Концертмейстер Ришкова Валентина Іванівна

Аяр Зарема

Новоолексіївська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Еміратлі Хатідже Русланівна

Концертмейстер Челєбієв Рідван Сеттарович

Диплом ІІІ ступеня

Янченко Рєнат

Риковська мистецька  школа Генічеської міської ради

Викладач Кешфедінова Селіме Енверівна

Концертмейстер Набока Наталя Дмитрівна

Номінація «Струнно-смичкові інструменти»

ІІ вікова категорія

Диплом ІІ ступеня

Голобородько Валерія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Сердюк Людмила Олександрівна

Концертмейстер Гетьман Віталій Геннадійович

Диплом ІІІ ступеня

Фурсенко Дар’я

Риковська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Шмалько Тетяна Анатоліївна

Концертмейстер Федотова Олександра Ігорівна

Безух  Анастасія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Сердюк Людмила Олександрівна

Концертмейстер Гак Валентина Анатоліївна

Дипломант

Ющенко Тимофій

Риковська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Шмалько Тетяна Анатоліївна

Концертмейстер Федотова Олександра Ігорівна

Номінація «Струнно-смичкові інструменти»

ІІІ вікова категорія

Диплом ІІ ступеня

Могилевський Кирило

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Сердюк Людмила Олександрівна

Концертмейстер Гак Валентина Анатоліївна

Дипломант

Емірасанова Емінє

Риковська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Камбурова Аліє Рустемівна

Концертмейстер Набока Наталя Дмитрівна

Угляр Дарина

Риковська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Шмалько Тетяна Анатоліївна

Концертмейстер Гапієнко Лариса Леонідівна

Номінація «Струнно-смичкові інструменти»

ІV вікова категорія

Диплом І ступеня

Косенко Софія

Запорізька дитяча школа мистецтв №1

Викладач Ревуцький Ярослав Анатолійович

Концертмейстер Кошель Світлана Дьордієвна

Номінація «Духові та ударні інструменти»

І вікова категорія

Диплом І ступеня

Козачок Уляна (кларнет)

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Козачок Євген Олександрович

Концертмейстер Гетьман Віталій Геннадійович

Садаметов Едем (блокфлейта)

Новоолексіївська мистецька школа

Генічеської міської ради

Викладач Непомящий Юрій Вікторович

Концертмейстер Костенко Ольга Володимирівна

Номінація «Духові та ударні інструменти»

ІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Козлов Володимир (труба)

Новоолексіївська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Непомящий Юрій Вікторович

Концертмейстер Костенко Ольга Володимирівна

Диплом ІІ ступеня

Плащенков Серафім (труба)

Новоолексіївська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Непомнящий Юрій Вікторович

Концертмейстер Костенко Ольга Володимирівна

Супрун Богдан (саксофон)

КЗ «Молочанська дитяча школа мистецтв»

Викладач Йоркін Володимир Вікторович

Концертмейстер Маркіна Наталія  Геннадіївна

Номінація «Духові та ударні інструменти»

ІV вікова категорія

Диплом І ступеня

Горбовський Сінезій (саксофон)

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Козачок Євген Олександрович

Концертмейстер Гетьман Віталій Геннадійович

Підперигора Анатолій ( саксофон )

Чортківська міська музична школа

Викладач Цуркан Олег Йосипович

Концертмейстер Геравс Оксана Степанівна

Сейтаблаєв Едем (труба)

Новоолексіївська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Непомящий Юрій Вікторович

Номінація «Народні інструменти»

ІІ вікова категорія

Диплом ІІ ступеня

Маслов Олександр (баян)

Дитяча музична школа Новотроїцької селищної ради

Викладач Кулівець Микола Григорович

Кольцова Олександра (домра)

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Козачок Світлана Вікторівна

Концертмейстер Ришкова Валентина Іванівна

Диплом ІІІ ступеня

Гаврилюк Поліна (домра)

КПНЗ «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» Великолепетиської селищної ради

Викладач Прядко Людмила Вікторівна

Концертмейстер Березань Ірина Валентинівна

Номінація «Народні інструменти»

ІІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Марисюк Гліб (гітара)

Новоолексіївська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Власенко Сергій Олександрович

Турчин Анастасія (бандура )

КЗ «Новокаховська дитяча музична школа»

Викладач Власенко Людмила Леонідівна

Номінація «Народні інструменти»

ІVвікова категорія

Диплом І ступеня

Османов Таїр (баян)

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Супрунов Анатолій Іванович

Номінація «Академічний спів»

І вікова категорія

Диплом ІІ ступеня

Бугрєєва Мілена

КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв» Голопристанської міської ради

Викладач Чупик Ірина Валентинівна

Концертмейстер Дорошенко Тетяна Миколаївна

Базільська Діана

КЗ «Новокаховська дитяча музична школа»

Викладач Візнович Тетяна Анатоліївна

Концертмейстер Куркіна Валерія Олегівна

Номінація «Академічний спів»

ІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Ющенко Тимофій

Риковська мистецька школа  Генічеської міської ради

Викладач Сємилєтов Євген Олександрович

Концертмейстер Гапієнко Лариса Леонідовна

Калініна Вероніка

Каланчацька дитяча музична школа Каланчацької селищної ради

Викладач Годіна Валентина Семенівна

Концертмейстер Шендрик Лариса Олександрівна

Дєєв Назарій

Бериславська дитяча школа мистецтв

Викладач Богун Злата Юріївна

Концертмейстер Кобзєва Олена Володимирівна

Номінація «Академічний спів»

ІІІ вікова категорія

Диплом ІІ ступеня

Кандиба Анастасія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Толчева Наталя Олександрівна

Концертмейстер Гетьман Віталій Геннадійович

Стародубець Юлія

Бериславська дитяча школа мистецтв

Викладач Богун Злата Юріївна

Концертмейстер Кобзєва Олена Володимирівна

Азаренко Катерина

Бериславська дитяча школа мистецтв

Викладач Богун Злата Юріївна

Концертмейстер Кобзєва Олена Володимирівна

Диплом ІІІ ступеня

Шаповалов Лев

Бериславська дитяча школа мистецтв

Викладач Богун Злата Юріївна

Концертмейстер Кобзєва Олена Володимирівна

Ніколаєва Карина

КЗСМО «Музична школа №4 » Херсонської міської ради

Викладач Крюковська Інна Володимирівна

Концертмейстер Карпова Валентина Вікторівна

Сафронова Софія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач та концертмейстер Мартинець Тетяна Миколаївна

Огорь Таміла

КЗ «Олешківська дитяча музична школа» Олешківської міської ради

Викладач Козубенко Олена Володимирівна

Концертмейстер Іванець Вікторія Владленівна

Ткач Анна

Бериславська дитяча школа мистецтв

Викладач Богун Злата Юріївна

Концертмейстер Кобзєва Олена Володимирівна

Дипломант

Глущенко Дарина

КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв» Голопристанської міської ради

Викладач Чупик Катерина Віталіївна

Концертмейстер Водовоз Аліна Василівна

Номінація «Академічний спів»

ІV вікова категорія

Диплом І ступеня

Головко Поліна

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач та концертмейстер Мартинець Тетяна Миколаївна

Скотарь Єва

Каховська школа мистецтв

Викладач Богінська Ганна Володимирівна

Концертмейстер  Рудік Ганна Володимирівна

Диплом ІІ ступеня

Леона Єлизавета

Бериславська дитяча школа мистецтв

Викладач Богун Злата Юріївна

Концертмейстер Кобзєва Олена Володимирівна

Овчинников Максим

КЗСМО «Музична школа №4 » Херсонської міської ради

Викладач Крюковська Інна Володимирівна

Концертмейстер Карпова Валентина Вікторівна

Диплом ІІІ ступеня

Ходжаєва Крістіна

КЗ «Скадовська дитяча школа мистецтв»

Викладач Мавріді Марія Костянтинівна                            

Концертмейстер Кипяткова Вікторія Вікторівна

Дипломант

Домерт Алла

КЗ «Скадовська дитяча школа мистецтв»

Викладач Мавріді Марія Костянтинівна                             

Концертмейстер Кипяткова Вікторія Вікторівна

Латайтіс Артем

КЗ «Новокаховська дитяча музична школа»

Викладач Кулєшова Оксана Миколаївна

Концертмейстер Новікова Наталія Анатоліївна

Березенко Надія

КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв»

Голопристанської міської ради

Викладач Чупик Катерина Віталіївна,

Концертмейстер Водовоз Аліна Василівна

Номінація «Естрадний спів»

І вікова категорія

Диплом І ступеня

Вижевська Ганна

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Мартинець Тетяна Миколаївна

Диплом ІІ ступеня

Козачок Уляна

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Мартинець Тетяна Миколаївна

Продченко Кіра

КЗ «Великоолександрівська мистецька школа»

Викладач Куриленко Тетяна Василівна

Номінація «Естрадний спів»

ІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Черчевич Ганна

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Мартинець Тетяна Миколаївна

Сейтвелієва Аміде

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Мартинець Тетяна Миколаївна

Диплом ІІ ступеня

Остапенко Маргарита

КЗ «Новокаховська дитяча музична школа»

Викладач Візнович Тетяна Анатоліївна

Диплом ІІІ ступеня

Османова Зайде

Новоолексіївська мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Кобець Надія Георгіївна

Номінація «Естрадний спів»

ІІІ вікова категорія

Диплом І ступеня

Козачок Ксенія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Мартинець Тетяна Миколаївна

Кузнецов Іван

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Бубкіна Ірина Сергіївна

Коваленко Софія

КЗ «Великоолександрівська мистецька школа»

Викладач Метела Ілона Павлівна

Гомазкова Анастасія

КЗ «Великоолександрівська мистецька школа»

Викладач Куриленко Тетяна Василівна

Диплом ІІ ступеня

Бубнова Софія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Бубкіна Ірина Сергіївна

Дерев’янко Діана

Мистецька школа Генічеської міської ради

Толчева Наталя Олександрівна

Безвербна Крістіна

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Мартинець Тетяна Миколаївна

Лебедєва Юлія

Мистецька школа Генічеської міської ради

Толчева Наталя Олександрівна

Чуткова Єлизавета

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Бубкіна Ірина Сергіївна

Диплом ІІІ ступеня

Мамбетова Сєлімє

Новоолексіївська мистецька школа  Генічеської міської ради

Викладач Городецька Ольга Денисівна

Дипломант

Новиков Максим

Новоолексіївська мистецька школа

Генічеської міської ради

Викладач Городецька Ольга Денисівна

Номінація «Естрадний спів»

ІV вікова категорія

Гран – прі

Сейтаблаєв Едем

Мистецька школа Генічеської міської ради

Викладач Мартинець Тетяна Миколаївна

Диплом ІІ ступеня

Мориляк Анастасія

КУ «Дитяча школа мистецтв» Узинської міської ради

Викладач Кримповська Анна Миколаївна

Дипломант

Белічко Олександра

Мистецька школа Генічеської міської ради

Толчева Наталя Олександрівна

Традиційно ми мріємо, щоб у ці дні діти вже відчули зимову казку. Тому кожного учасника чекають приємні подарунки.  Дякуємо Генічеській міській раді, депутатському корпусу, Відділу культури та спорту Генічеської міської ради, батькам за підтримку дитячих талантів.

Висловлюємо впевненість в збереженні дружніх відносин  та подальшій плідній співпраці.

Бажаємо всім міцного здоров’я, оптимізму, добробуту, нових перемог на музичних конкурсах, цікавих задумів і їх успішних втілень!

До зустрічі у наступному році!

Автор записи: ГМШ

1 мысль про “У Генічеську відбувся ХІІ Відкритий музичний фестиваль-конкурс «Зимові візерунки» (підсумки)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *