Конкурси. Фестивалі. Перемоги учнів Генічеської мистецької школи

Грудень 2021 року був надзвичайно плідним й насиченим на різні фестивалі та конкурси, в яких взяли участь учні Генічеської мистецької школи.

З 17 по 19 грудня в місті Дніпро проходив VІI Міжнародний конкурс академічного учнівського та студентського музичного мистецтва «Дніпровські хвилі».

Засновником цього мистецького заходу є Національна всеукраїнська музична спілка, а співорганізатором виступила Дніпропетровська регіональна організація Національної спілки композиторів України та Управління культури і мистецтв департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Конкурс проводився за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

У ньому дистанційно взяли участь учні мистецьких шкіл, студенти музичних фахових та вищих навчальних закладів. Конкурс проходив у два тури. Прослуховування та оцінювання конкурсних програм здійснювало журі у складі провідних композиторів, музикознавців, високопрофесійних викладачів, музично-громадських діячів України, членів Національної всеукраїнської музичної спілки та Національної спілки композиторів України, а також видатних діячів з України та інших країн.

Саме вони відзначили учнів Генічеської мистецької школи. Диплом І ступеня отримали: Довга Софія (викладач Жернова Л.М.) та фортепіанний ансамбль: Лебедєва Юлія – Довга Софія (викладачі: Лебедєва Є.Г., Жернова Л.М.), які виступали в номінації «Інструментальний жанр».

У місті Київ 19 грудня  дистанційно проходив І Міжнародний фестиваль – конкурс «Талан-Ти». Це було відкрите музичне змагання колективів та солістів, які виступали в номінаціях: «Вокальний спів» й «Інструментальне мистецтво».

До складу журі входили народні і заслужені артисти, видатні діячі мистецтва України, викладачі, провідні фахівці в області культури та мистецтв України й закордонних країн.

Головою журі була Ніна Матвієнко, Герой України, Народна артистка України, Лауреат Державної премії ім. Т.Г. Шевченка, Золотий голос країни.

Серед учасників Міжнародного фестивалю — конкурсу була і учениця Генічеської мистецької школи – Кириченко Вікторія (викладач Міжура І.В.), яка виступала в номінації «Інструментальне мистецтво». Музичні твори в її виконанні сподобались журі і юна піаністка отримала: Диплом І ступеня, Диплом ІІ ступеня та спеціальний приз «Надія конкурсу».

У місті Дніпро 26 грудня  відбувся ІІ Міжнародний дистанційний фестиваль – конкурс вокального та інструментального мистецтва «Імперія мистецтв», який зібрав багато учасників. Організатором мистецького заходу  виступив АРТ – Центр «Імперія мистецтв».

До складу журі входили викладачі вищих спеціальних навчальних закладів, діячі музичних асоціацій, професійні музиканти відомих колективів,  медійні обличчя у галузі культури і мистецтва, заслужені артисти та працівники культури України.

Учні Генічеської школи були серед переможців. Диплом І ступеня в номінації «Фортепіано» отримали: Лебедєва Юлія, Шевченко Кирило (викладач Лебедєва Є.Г.).

Усім викладачам за підготовку конкурсантів надали подяки.

Тож 2021 рік був плідним для колективу Генічеської мистецької школи і подарував багато приємних подій, концертів, конкурсів та фестивалів.

Автор записи: ГМШ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *